Integracja aspektów tego, co robicie ∞ Stwórcy

Integracja aspektów tego, co robicie ∞ Stwórcy

 

 

“Istnieje wiele możliwości, przed którymi stajecie na co dzień. Istnieje wiele sposobów podejścia do każdego wyboru. Istnieje perspektywa tego, czym jest to, że wy jako jednostki staracie się wydostać z dwóch wyborów lub trzech wyborów lub z wielu wyborów, które macie i które wydają się najbardziej kuszące. Możecie także spojrzeć na swoje wybory jako możliwości ekspansji, które zawsze znajdują drogę do was. Tak więc z wyborów, które są przede mną, który wydaje się że, ma w sobie największą szansę na ekspansję? Możecie także spojrzeć na swoje wybory z perspektywy największego i najwyższego dobra dla wszystkich.

Wierzymy, że możliwe jest sprawdzenie wyborów ze wszystkich trzech różnych perspektyw w waszej świadomości. Wierzymy, że możliwe jest, aby służyć, aby uzyskać rozwój i mieć doświadczenie, które będzie również najbardziej przyjemne dla was jako jednostki. Możecie zobaczyć wszystko w swoim życiu jako okazję do osobistej ekspansji, własnej przyjemności i służby, której tak wielu z was oczekuje by zrobić.

Kiedy mówicie, że nie wiecie co macie robić, zwykle oznacza to, że szukacie czegoś co będziecie robić każdego dnia, konsekwentnie i otrzymasz coś w zamian. A potem przez resztę dnia i resztę swojego czasu, nie będziecie musieli myśleć o tym, co robicie tak bardzo. To nie będzie tak, jak oczekujecie, że będziecie służyć i rozwijać się w swoim wolnym czasie. I mówimy wam, że nie musicie robić tak wyraźnej linii podziału między tym, co robicie dla swojego wsparcia finansowego a tym, co robicie z wolnym czasem. I nie musicie robić z jednego służby i czynienia ekspansji a z drugiego, waszego czasu na grę, czasu na zabawę.
Wszystko może być kombinacją wszystkich tych rzeczy, jeśli pozwolicie aby było to możliwe dla was. Dlatego właśnie zalecamy abyście mieli w zarysie perspektywę, którą my mamy odnośnie wszystkich podejmowanych przez was decyzji. Chcemy, abyście żyli świadomie i chcemy, abyście wzięli pod uwagę wszystkie te różne aspekty tego, co robicie. Więc jeśli robicie coś, co jest tradycyjnie czymś co jest służbą, lub czymś, co zrobilibyście aby poszerzyć swoją świadomość, dlaczego nie sprawić by było to też zabawą? Dlaczego nie uczynić tego przyjemnym? A jeśli nie macie ochoty na zabawę, dlaczego nie połączyć odrobiny waszego pragnienia, aby służyć?

Nie ma rzeczywistych różnic między tymi działaniami i pomiędzy tymi perspektywami, które macie na temat tego, co robicie. Ale kiedy tworzycie te granice i mówicie: “To jest, kiedy jestem moim duchowym ja a to jest, kiedy jestem moim zabawnym ja, a to jest to co robię dla zysku”, wtedy tworzycie te bariery i żyjecie w tym posegregowanym świecie. Prosimy was, abyście złożyli to wszystko razem i abyście przeżyli życie zintegrowane, którym można cieszyć się i które można również poczuć, że jest duchowym przedsięwzięciem, duchowym poszukiwaniem, duchową podróżą. Żyć, kochać i śmiać się w tym samym czasie. “

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/integrating-the-aspects-of-what-you-do-%e2%88%9ethe-creators/

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 98

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o