[Benjamin Fulford] Arabia Saudyjska rozpada się; Izrael musi wybrać między Netanjahu a Tel Awiwem

2018-11-05

Arabia Saudyjska rozpada się; Izrael musi wybrać między Netanjahu a Tel Awiwem

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

 

 

Demontaż sieci kontroli mafii chazarskiej jest kontynuowany z trwającym eliminowaniem przywódców Saudyjskiej Izraelii, mówi Pentagon, CIA i inne źródła. W szczególności toczą się obecnie negocjacje między Rosją i USA w sprawie podziału Arabii Saudyjskiej na sunnicką strefę kontrolowaną przez Iran i szyicką strefę kontrolowaną przez Turcję, zgodnie ze źródłami CIA i FSB.

Oto co Pentagon miał do powiedzenia na ten temat: “Karma lubi psioczyć, jako że Arabia Saudyjska może zostać poćwiartowana za to, co zrobiła Jamalowi Khashoggi a Mohammed Bone Sawman (MBS) może zostać zmuszony do zakończenia wojny w Jemenie i zniesienia blokady Kataru, podczas gdy USA mogą znaleźć nowych partnerów w Turcji i Iranie po Globalnym Resecie Walut“.

Inną rzeczą, która ma miejsce jest to, że długo oczekiwane aresztowania kabalistów w USA już się rozpoczęły. Najwyższy profil to bankierzy Goldman Sachs aresztowani wraz z byłym premierem Malezji Najibem Razakiem za rabowanie pieniędzy z tego kraju. Jednym z zastosowań skradzionych pieniędzy było sfinansowanie filmu gloryfikującego Rothschildów “Wilk z Wall Street“.

https://www.npr.org/2018/11/01/663197943/2-goldman-sachs-bankers-charged-inmalaysian-financial-scandal

Większość z ponad 61 000 zamkniętych aktów oskarżenia zostanie otwartych po wyborach uzupełniających w USA, ale “Gitmo Air już startuje” – mówią źródła Pentagonu.

Innym widocznym aspektem tego jest trwające bankructwo kabalistycznego (Rockefellera) General Electric Corporation, mówią źródła. Pradziadek tego pisarza George Taylor Fulford był największym pojedynczym udziałowcem GE, zanim zginął w tajemniczej kraksie samochodowej w 1905 roku. Wszystkie archiwa prasowe związane z tą katastrofą zniknęły, ale jego akcje GE trafiły do ​​rodziny Rockefellerów za pośrednictwem skorumpowanego funduszu powierniczego, według mojej babci. Dla mnie jest to poetycka sprawiedliwość ponad sto lat po fakcie. Ważne jest również aby pamiętać, że GE było głęboko zaangażowane w masowe morderstwo jako atak nuklearny i tsunami z 11 marca 2011 r. na Japonię, ponieważ to właśnie ich generatory jądrowe miały znajdować się w sercu tej zbrodni.

W każdym razie krach na rynku akcji w zwolnionym tempie będzie trwał nadal aby pochłonąć korporacyjne ofiary, kiedy nowy Kwantowy System Finansowy wchodzi w tryb online, jak twierdzą źródła Pentagonu.

Źródła mówią również: “Karawana migrantów [w Meksyku] mogła zostać zneutralizowana z 15 000 żołnierzy amerykańskich do granicy, podczas gdy ISIS [Daesh], MS13 i inne elementy przestępcze zostały aresztowane przez siły specjalne, podczas gdy Meksyk skłania wielu do szukania azylu “. Innymi słowy, próby wykorzystania tej karawany do zakłócenia wyborów uzupełniających w USA zostały zneutralizowane.

W Azji Wschodniej toczy się również intryga na wysokim szczebla ze zdalnie kontrolowanym porwaniem i rozbiciem indonezyjskiego Lotu Lion Air JT610, mówią źródła CIA. “Ta katastrofa lotnicza była częścią bitwy proxy o kontrolę nad systemem finansowym Singapuru“, podają źródła.

Oto raport CIA z katastrofy:

Upadek samolotu Lion Air JT 610 był zamierzony, nie pozostało nic z kadłuba, większość pasażerów nie zostanie zidentyfikowana ponieważ nie pozostało nic do przeanalizowania, czterech pasażerów zostało zidentyfikowanych – jeden za pomocą odcisków palców, jeden za pomocą tatuażu znalezionego na kawałku tkanki skórnej, jeden za pomocą buta tenisowego, który był widziany na zdjęciu noszonym przez pasażera przed lotem, i jedna za pomocą sukienki, którą nosiła pasażera, widocznej na obrazie z rodziną przed lotem. Ciała razem z samolotem zostały zmiażdżone “.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-11-03/lion-air-jet-s-final-plunge-may-have-reached-600-miles-per-hour

Rejestrator w kokpicie, jeśli zostanie znaleziony, nie zostanie ujawniony publicznie. Jeśli zostanie znaleziony, nagranie zostanie nieodwracalnie uszkodzone. Zawiera ostatnie 30 minut rozmów pilota i drugiego pilota. Najprawdopodobniej zdali sobie sprawę, że kontrola nad samolotem została zdalnie przejęta. Ta informacja nie może zostać ujawniona publicznie“.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-11-05/crashed-jet-s-elusive-audio-may-hold-key-to-indonesian-tragedy

Wczoraj powiedziano mi, że 28 pracowników rządowych z różnych specjalności było częścią zespołu Białych Kapeluszy, którzy negocjowali porozumienie z przedstawicielami syjonistycznego kabała w sprawie uwolnienia jednego ze złotych bunkrów na wyspie Bangka, to miało być wykorzystywane do celów humanitarnych, zaczynając od Indonezyjczyków (opowiedziała mi to osoba, której ufam i która jest świadoma tych tematów). Wygląda na to, że syjonistyczny kabał udzielił odpowiedzi na negocjacje, rozbijając samolot“.

Ponadto inne źródła CIA twierdzą, że złoto, o którym mowa od dawna było kontrolowane przez rodzinę wieloletniego premiera Singapuru Lee Kuan Yew.

Lee Kuan Yew był jedną z nielicznych osób uprawnionych do odbierania obligacji emitowanych przez bankowego kabała zabezpieczonych złotem skradzionym z Azji, podały źródła.

Pieniądze zostały ponownie wprowadzone do globalnego systemu finansowego za pośrednictwem przemysłu wydobywczego, mówią. To jedna z tajemnic dobrobytu państwa wyspiarskiego.

Osobiście posiadam jedną z tych obligacji o łącznej wartości, łącznie z odsetkami 1,16 miliarda dolarów, ta obligacja była własnością córki pu yi, ostatniego cesarza Chin.

Mieszka w Japonii z nową tożsamością i dostarczyła mi ją przez buddyjską świątynię z klauzulą służącą finansowaniu utworzenia merytokratycznej agencji planowania.

Obligacja jest częścią serii zabezpieczonej przez 70 000 ton złota mandżurskiego o łącznej wartości 4,5 biliona dolarów, a nie 40 bilionów dolarów, jak mylnie podano i zostanie spieniężona odpowiedzialnie, kiedy projekty ratowania planety zostaną zatwierdzone przez ekspertów a praca zostanie umożliwiona sektorowi prywatnemu, powiedzmy, źródła WDS Białego Smoka.

Obligacja została uznana za autentyczną a kabał jest pod presją, ponieważ musi dotrzymywać obietnicy monetyzacji.

Gnostyccy Iluminaci powiedzieli WDS, że udostępnili cztery bronie nuklearne. WDS poinformowało syjonistycznego kabała, że zniszczy Tel Awiw i Bazyleę w Szwajcarii jeżeli papiery wartościowe nie będą spieniężone. Później zostaną zniszczeni w Nowym Jorku i Londynie, w Waszyngtonie i Rzymie.

Jeśli wydaje się to radykalne, pamiętajmy, że ludzkość od lat siedemdziesiątych wyniszczyła 60% dzikich zwierząt. Oznacza to, że stoimy przed wydarzeniem na poziomie planetarnego wyginięcia.

Fundusze mają zostać wykorzystane na sfinansowanie masowej kampanii mającej na celu powstrzymanie niszczenia środowiska, zakończenie ubóstwa i umożliwieniu ekspansji człowieka we Wszechświecie.

Próby zapobieżenia rozpoczęciu tej kampanii będą traktowane z konieczną siłą, w tym ze środkami ekstremalnymi, takimi jak te wspomniane powyżej, mówią źródła WDS.

Przypomina nam także, że prosimy przestępców wysokiego szczebla o zwrot skradzionego złota i ci przestępcy zostali już grzecznie zaproszeni do zwrotu skradzionych dóbr.

W każdym razie broń ta raczej nie zostanie użyta, ponieważ Białe Kapelusze, Wojsko USA i agencja są już w to zaangażowane. Źródła Pentagonu mówią: “aresztowania kabała nasilą się po tym, jak prezydent USA Donald Trump spotka się 11 listopada z prezydentem Rosji Władimirem Putinem w Paryżu, pamiętajcie, że jest to dzień weteranów“.

Interesujące jest również to, że na niewielkim poziomie wiele wydarzyło się nawet dla mnie, odkąd zobowiązanie zostało przekazane WDS.

Najpierw technik odpowiedzialny za popularny japoński program telewizyjny, w którym pojawiam się jako gość (powiedziano mi, że ma ponad 600 000 wyświetleń tygodniowo) został potrącony przez samochód w noc Halloween, co spowodowało odwołanie programu na pięć miesięcy, tylko tyle czasu aby można go było wznowić. Później japońscy gangsterzy zadzwonili do mnie, twierdząc, że to incydent.

Jednak wyjaśnili mi, że incydent był spowodowany rywalizacją gangów i że nic nie miało wspólnego z moim pojawieniem się w programie telewizyjnym. Nie mogliśmy ich zidentyfikować, ponieważ identyfikator dzwoniącego nie pojawił się w ich rozmowie telefonicznej.

Ciekawe, że ofiara MK Ultra atakowana za pomocą broni mikrofal wyleciała z Hiszpanii, by szukać ochrony u WDS.
Wygląda na to, że pracuje dla jezuitów, którzy niekoniecznie są wrogami WDS.

Chodzi nam o to, że podczas gdy Peter Hans Kolvenbach, były szef jezuitów, został zarejestrowany przez NSA podczas gdy chwalił się przez telefon, że jest Szatanem, odpowiedzialnym za atak na Fukushimę 3/11, nowa głowa jezuitów i katolików przygotowuje się do masowej kampanii ratowania planety, mówią źródła P2.

Dopóki zgadzamy się co do potrzeby ocalenia planety i wiele równoległych wysiłków zmierzających do osiągnięcia tego wspólnego celu może współistnieć, wtedy możemy powiedzieć, że przeszłe rywalizacje mogą zostać zapomniane.

Japońscy gangsterzy mówią nam, że jezuici wydają rozkazy kuzynowi Barbary Bush, Richardowi Armitage, a japoński menadżer Joseph Neto wywiera presję na japońskiego premiera Shinzo Abe, by wykonywał ich rozkazy.

Obaj są monitorowani 24 godziny na dobę. Siedem dni w tygodniu i dla dobra Ziemi, zalecamy skoordynowanie ich działań z WDS.

 

 

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2018/10/29/message-to-the-banking-elite-trick-or-treat/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 1507

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o