[Portal] Opcja Delta

Opcja Delta

 

Sytuacja na powierzchni planety osiągnęła punkt wrzenia.

 

Z jednej strony mamy Ciemne Siły posiadające prawie nieograniczoną, wolną rękę na powierzchni planety, z drugiej strony mamy Siły Światła mające duże problemy z usunięciem bomb toplet w niedługim czasie.

Ciemne Siły sabotują pozytywne inicjatywy mające na celu przebicie się przez kwarantannę a komercyjne podróże kosmiczne nie mogą się rozpocząć, mimo że technologia, która to umożliwia, jest już w domenie publicznej od 70 lat:

https://www.theguardian.com/science/2018/oct/21/space-travel-is-nota-a-matter-of-genius

Miękkie ujawnianie już nie wystarcza:

https://edition.cnn.com/2018/11/06/health/oumuamua-alien-probe-harvard-intl/index.html

https://arxiv.org/pdf/1810.11490.pdf

Przebudzeni członkowie populacji na powierzchni w końcu przestają czekać na Wydarzenie i biorą własne życie w swoje ręce:

https://spearoflight.blogspot.com/2018/10/adressing-delay-of-ascension-issue-how.html

Wydarzenie nadejdzie kiedy nadejdzie, do tego czasu musimy zrobić wszystko co w naszej mocy aby stworzyć lepsze warunki życia dla siebie i naszych bliskich i zrobić wszystko co w naszej mocy aby przyspieszyć proces uwolnienia planety.

Prawda jest taka, że ​​Kabał posunął się za daleko a Siły Światła nie robią wystarczająco aby go zatrzymać.

Niektóre frakcje w Sojuszu i pewne frakcje Agartan tracą cierpliwość i planują przejąć powierzchnię planety ze szponów Kabała za pomocą działań wojennych. Mogłoby to doprowadzić do poważnych konsekwencji i potencjalnie doprowadzić do wojny, która zniszczyłaby ludzkość i uczyniła powierzchnię planety nienadającą się do zamieszkania.

Aby temu zapobiec, Ruch Oporu stworzył plan awaryjny, zwany Opcją Delta. Opowiem o planie Opcji Delta tak dużo, jak tylko mogę:

Zamiast czekać na optymalne warunki z usuniętymi bombami toplet i usuniętymi niefizycznymi Archontami, pewna “grupa sił specjalnych” zainicjowałaby usunięcie niektórych frakcji Kabała tylko w USA. Nikt z członków Chimery, Archontów, Czarnej Szlachty ani Jezuitów nie zostałby wzięty pod uwagę w tej operacji. Będą unikać rozgłosu i pokażą przyjazne oblicze. Wszystkie pozostałe frakcje Kabała w USA zostaną załatwione. “Grupa sił specjalnych” zapewniłaby taktyczne wsparcie Pozytywnemu Wojsku dla przeprowadzenia operacji. Środki masowego przekazu zostaną uwolnione od kontroli Rothschildów a dolar amerykański załamie się. Ograniczone ujawnienie rozpocznie się natychmiast.

Ta zmiana w USA wywołałaby silną reakcję międzynarodową i mielibyśmy niestabilne i chaotyczne przejście w kierunku Wydarzenia. Ogólnoświatowy system finansowy przejdzie skrajną zmienność ale najprawdopodobniej nie załamie się. Nastąpiłaby ogólnoświatowa czystka niższych członków Kabała. Media na całym świecie stopniowo udostępniałyby coraz więcej informacji. Zdecydowanie będzie o wiele więcej informacji na temat matrixa, w którym żyjemy:

https://www.livescience.com/61087-jesus-forbidden-gnostic-text-discovered.html

Cała sytuacja będzie wtedy najpierw powoli, a potem nie tak powoli przyspieszać do Wydarzenia.

Nic nie można powiedzieć o usunięciu członków Chimery, Archontów, Czarnej Szlachty lub Jezuitów w ramach planu Opcji Delta w tym momencie. Usunięcie wymienionych wyżej frakcji Kabała i pełne ujawnienie może nastąpić tylko wtedy, gdy wszystkie bomby toplet zostaną usunięte.

Należy pamiętać, że Delta nie oznacza linii czasowej Delta.

Jest jeden ogromny aspekt planu Opcja Delta, który na razie musi zostać utajniony.

Ostateczna decyzja czy Delta zostanie wdrożona, czy nie, nie została jeszcze podjęta. Mniej stabilna i gorsza sytuacja w USA jest bardziej prawdopodobna. Jezuici próbują spolaryzować sytuację w USA ze sztucznym lewicowym/prawicowym podziałem politycznym. Działania Jezuitów w nadchodzących miesiącach będą jednym z kluczowych czynników rozwoju sytuacji planetarnej. Ich działania muszą być ściśle monitorowane.

Militarnie, Opór przygotowuje się do możliwego wstrząsu na powierzchni i otrzymał wzmocnienia z baz w Układzie Słonecznym, które dotarły pod powierzchnię naszej planety w ciągu ostatnich kilku tygodni. W tej chwili Ruch Oporu liczy 140 milionów członków a liczba ta może i prawdopodobnie nadal znacząco wzrośnie.

Wcześniej, członkowie Ruchu Oporu powstrzymywali się podchodzenia wyżej niż 30 metrów do powierzchni planety. W tych bieżących wydarzeniach niektóre siły specjalne Oporu stacjonują tylko 5 do 10 metrów pod powierzchnią.

Pracownicy i Wojownicy Światła, którzy zakładają, że część ich misji to zaangażowanie w operacje Wydarzenia, mogą telepatycznie poprosić o zbudowanie małej bazy Oporu w ich obecnej lokalizacji. Żądanie NIE może zostać przekazane na głos i NIE może być nigdzie zapisane. Opór otrzyma wniosek o zbudowanie bazy pod domem Wojownika Światła za pośrednictwem pewnego bezpiecznego kanału i w większości przypadków ją zatwierdzi. Te małe bazy będą odgrywać pewną rolę w operacjach Wydarzenia.

 

Niewiele można powiedzieć, ale coś wrze.

Dopóki wrze, oto kilka filmów dla odświeżenia pamięci:

https://www.youtube.com/channel/UCGa2Dkz6-O78YjrMWTrGs7A

 

Zwycięstwo światła!

 

 

 

Źródło: http://2012portal.blogspot.com/2018/11/delta-option.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 427

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o