Bądźcie kim naprawdę jesteście, teraz ∞ Stwórcy

Bądźcie kim naprawdę jesteście, teraz ∞ Stwórcy

 

“Przynieście to, co postanowiliście do każdej sytuacji, w której się znajdziecie. Przynieście najlepszą wersję siebie. Pozwólcie sobie na pytanie, kim jesteście i kim chcecie być. Łatwo jest wam się pokazać i być tym, kim wszyscy inni chcą abyście byli lub oczekują, że będziecie. To jest granie w starą grę. To jest ustawianie siebie na autopilota i po prostu granie tych samych starych historii.

Ale kiedy zastanawiacie się kim naprawdę jesteście i kim chcecie być, zaczynacie świadomie żyć. Przejmujecie dowództwo i pokazujecie stronę siebie samych, którą chcecie być ale czasami odnajdujecie znajomy pociąg tego, kim byliście.

Wiemy, że będziecie ewoluować w wasze pięciowymiarowe wyższe jaźnie. I wiemy, że nie ma ani jednego z was kto słucha lub czyta, kto nie podjął takiej decyzji. Ale po co czekać aby spróbować swoich nowych cudownych jaźni, kiedy już macie do nich dostęp?

Nie musicie czekać aby być tym, kim naprawdę jesteście. Nie musicie czekać, aż zmiana zostanie zakończona i wszyscy będą żyć jako istoty piątego wymiaru. Możecie teraz zacząć i pokazywać innym drogę. I rzeczywiście, jest to jedna z cech tej Istoty, którą zawsze chcieliście być. “

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/be-who-you-really-are-right-now-%e2%88%9ethe-creators/

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 90

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o