[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Poniedziałek 5 listopada 2018

Archanioł Gabriel ~ Poniedziałek 5 listopada 2018

Przez Shelley Young

 

 

 

 

Wielu z was jest gotowych do wprowadzenia wielkich zmian w swoim życiu i oczekuje przejścia bezpośrednio z miejsca, w którym się znajdujecie, do wyniku końcowego. W zależności od tego, jak dużą zmianę okoliczności zamierzacie stworzyć, skok wibracyjny może być zbyt duży aby zrobić wszystko w jednym kroku. Właśnie tam pojawia się pomost.

Możecie zacząć dostrzegać niewielkie zmiany, które pojawiają się w waszej świadomości a nie są waszym końcowym celem. Są to błogosławieństwa płynące z przepływu rozwoju, zaprojektowane tak aby poruszać was do przodu w sposób, który jest dla was o wiele wygodniejszy. Zobaczcie, czym one są! Nie mówcie im nie, ponieważ będą służyć wielkiemu celowi po drodze.

Drodzy, pamiętajcie, że rozwój został zaprojektowany z myślą o waszym sukcesie i komforcie. Miejcie wiarę w przepływ. Ufajcie. Wiedzcie, że duże zmiany dzieją się w jednej chwili Teraz. Przyjmijcie, że duża transformacyjna zmiana może nastąpić naraz, ale częściej wasza transformacja przychodzi stopniowo. To wszystko jest cudowne a cała część wspierającego ruchu ma sens, gdy spojrzycie wstecz na to z perspektywy czasu. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2018/11/05/daily-message-monday-november-5-2018/

 

 

 

 

 

 

Hits: 70

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o