Wyższa częstotliwość w czakrze korzenia ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Wyższa częstotliwość w czakrze korzenia ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Odbieramy całkiem sporo waszego linearnego czasu aby zebrać się razem z innymi kolektywami, radami, federacjami i innymi grupami istot, które chciałyby zgromadzić się razem z nami. Łączymy nasze informacje i analizujemy różne metody, które zostały podjęte i wasze reakcje na te metody. I teraz wiemy, jak lepiej się z wami połączyć.

Wiemy na co reagujecie a także wiemy, czego nie dostaliście i czego potrzebujecie. Jest jeszcze zakres częstotliwości, który musicie jeszcze odkryć a ten zakres częstotliwości jest dostępny dla was. To jest w was. Kiedy uzyskacie do niego dostęp, będziecie mieć więcej możliwości otrzymywania.

Teraz, częstotliwość, o której mówimy to taka, do której dostęp uzyskuje się poprzez przeniesienie swojej świadomości do czakry podstawy. Mamy na myśli to, że jeśli skierujecie całą swoją uwagę, całą swoją świadomość, całe swoje postrzeganie do podstawy kręgosłupa, poczujecie fluktuację. Poczujecie coś czego nigdy wcześniej nie doświadczyliście.

Robiliście zbyt dużo przez zbyt długi czas aby tylko przeżyć, a wasze czakry korzenia są w dużej mierze odpowiedzialne za wszystkie niepotrzebne działania, które podjęliście. Już czas abyście wszyscy skorzystali z prawdy, że już nie musicie się zmagać. Możecie się zrelaksować i otrzymywać. Czakra korzenia to tylko ostatnia część was, która potrzebuje przekonania a wasza świadomość jest gotowa to zrobić.

Wszystko co musicie zrobić to umieścić ją tam a następnie poczuć, co się dzieje. Poczujcie jak bardziej jesteście otwarci i bardziej chłonni. Poczujcie tę wyższą częstotliwość, której dotychczas zaprzeczaliście.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/a-higher-frequency-in-your-root-chakra-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 133

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o