[Portal] Czas jest wrażliwy Aktualizacja sytuacji

Czas jest wrażliwy Aktualizacja sytuacji

 

 

Program Opcja Delta wywołał wiele różnych i mocnych reakcji a zatem wymaga niewielkiego wyjaśnienia.

https://spearoflight.blogspot.com/2018/11/personal-thought-operation-delta.html

Po pierwsze ogólny plan Wydarzenia nie zmienił się. Opcja Delta obejmuje tylko niektóre aspekty przed-Wydarzeniowych operacji.

Po drugie, głównym celem Sił Światła jest zminimalizowanie cierpienia na planecie i zmniejszenie poziomu przemocy a plan Opcji Delta będzie aktywowany TYLKO w ostateczności gdy wszystkie inne, bardziej pokojowe opcje zawiodą. Prawdopodobieństwo tego zdarzenia oscyluje z chwili na chwilę ale Opór szacuje, że prawdopodobieństwo opcji Delta zmniejszy się w dłuższym okresie, gdy sytuacja się ustabilizuje.

W ostatnich dniach wiele się działo za kulisami a ten artykuł jest częściowo poprawny:

https://stillnessinthestorm.com/2018/11/corey-goode-alliance-update-new-phase-of-operations-preparations-underway-secret-grand-juries/

Opór nie był tak aktywny na powierzchni, jak to jest teraz od 2000 roku.

Z pozytywnych akcentów, otrzymałem pewne niesamowite informacje na poziomie którym nie otrzymałem od 2000 roku, z bardzo wysokiego i wiarygodnego źródła.

Mogę powiedzieć, że niesamowita przyszłość, o którą walczymy, jest prawdziwa i stanie się. Replikatory, darmowa energia, podróże międzygwiezdne, Złoty Wiek, to wszystko czeka na nas. Biliony dolarów wydawane są co roku przez Kabał by sprawiać wrażenie, że nic się nie zmieniło i nic nie zmieni. Kiedy to przedstawienie Trumana rozpadnie się, wszyscy będą zdumieni.

Do tego czasu, zamiast wpadać w czarną dziurę rozpaczy i bierności możecie użyć tej książki jako narzędzia do przejścia przez wewnętrzną transformację i doświadczyć lepszego życia:

 

Musicie zrozumieć, że jeśli chcecie poprawić swoje życie, musicie wykonać 80% pracy aby Siły Światła mogły wam pomóc z pozostałymi 20%.

11 listopada zostanie otwarty bardzo ważny portal z dużą aktywnością floty Plejadian.

Tego samego dnia w Paryżu odbędzie się spotkanie Putin-Trump z członkami Sojuszu na powierzchni i agentami Ruchu Oporu. Będą tam odbywać się pewne potajemne negocjacje dotyczące przyszłości planety:

https://www.theguardian.com/us-news/2018/nov/09/trump-paris-macron-peace-forum

W tym dniu odbędzie się wiele masowych medytacji organizowanych przez różne grupy i możecie do nich dołączyć, jeśli będziecie czuli się tak prowadzeni:

https://pfcleadership.org/blog/2018/11/04/unity-in-the-community-on-11-11-lets-make-it-happen-with-the-corey-goode-and-cobra-teams/

https://gatewaytovictory.wordpress.com/the-111111-liberation-of-humanity-meditation-event/

https://www.pleiadianhealingcenter.com/blog/2018/11/4/the-11-11-portal-lets-celebrate

Siły Światła przekazały, że masowa medytacja, która skupiałaby się na doprowadzeniu Światła do negocjacji w Paryżu 11 listopada, byłaby bardzo pożądana, ponieważ zostaną tam podjęte ważne decyzje dotyczące przyszłości planety.

Zwycięstwo światła!

 

 

 

 

Źródło: http://2012portal.blogspot.com/2018/11/time-sensitive-situation-update.html

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 355

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o