isischannelings

Wezwanie do przejścia na wyższy poziom gry: Kapłanki Maha Kali

 

 

 

 

 

Pełnia w Bliźniętach do Nowiu Księżyca w Kali/Skorpionie

“Kieruję Energiami Księżyca w Pełni aby pomóc w uwolnieniu wszystkich linii czasowych niegodziwości seksualnych i sprowadzeniu wszystkich sprawców do Boskiej karmicznej sprawiedliwości”

Kiedy poruszałam się w Energiach Pełni Księżyca dzisiejszego wieczoru 22: 2: 2, aby doprowadzić do kulminacji Ceremonii Czerwonego Namiotu (18:11:18) dla Uwolnienia od wszystkich Starych Linii Czasowych Patriarchatu i Zniekształcenia, zostałam poprowadzona w Warunkach Czystego Kryształu, że Ja/My musieliśmy PRZEJŚĆ NA WYŻSZY POZIOM GRY.

Ta Pełnia Księżyca, która jest Pełnią Księżyca Kali (Nów Księżyca w Skorpionie 7 listopada) wskazówki były tym samym …

“Strażniczki/Kapłanki Bogini to jej Załoga na pokładzie, jej buty na ziemi a tym samym jej Kanały WYMIERZANIA SPRAWIEDLIWOŚCI RÓWNIEŻ. Nie mamy już dłużej grać w grę defensywną. Musimy PRZEJŚĆ na wyższy poziom gry.

Zbyt dużo krwi zostało przelanej !!!

Zbyt wiele łez zostało uronionych !!!

DOŚĆ JUŻ WYSTARCZY !!!

JEŚLI zdarzają się podłe niegodziwości seksualne i niesprawiedliwe drapieżnictwo …. trauma/wykorzystywanie niewinnych istot rozgrywające się z rąk seksualnych drapieżników/fanatyków władzy itp. (…) Wezwij Maha Kali i pozwól jej korzystać z ciebie jako kanału dla Wymierzania Najwyższej Karmicznej Sprawiedliwości Najwyższego Boskiego Zakonu Światła w Najlepszy i Najwyższy Sposób i dla Największego Dobra Wszystkich, którzy zaangażowani są w Ustanowienie Nieba na Ziemi. “

# Seksualne Drapieżnictwo rozciąga się na Wszystkich … Kobiety, dzieci, mężczyzn i zwierzęta.

# Bezprawne niewłaściwe zachowanie i drapieżne podejście do traumy i tortur były PIERWOTNYM powodem dla odsunięcia Boskiej Kobiecości w Cień i powstania linii czasowych podłej i nikczemnej Manipulacji (dlatego Atlantyda upadła).
Jesteśmy TYMI, którzy przyniosą Niebo Na Ziemię.

Jesteśmy POTĘŻNYMI KAPŁANKAMI.

Musimy powstrzymać rozlew krwi przemoc i tortury i służyć jako kanały Karmicznej Sprawiedliwości Bogini.

Słowa kluczowe

# JA TERAZ służę jako Kanał Karmicznej Sprawiedliwości Najwyższego Boskiego Zakonu Światła.

# Dla Najlepszego i Najwyższego Dobra wszystkich zaangażowanych dla ustanowienia Nieba na Ziemi

# Nakazuję mojej Potężnej Obecności Jam Jest aby zawładnęła W Pełni Teraz

Ważne jest, aby używać słów “Sprawiedliwość NAJWYŻSZEJ ŚWIATŁOŚCI I BOSKI PORZĄDEK” oraz “DLA NAJLEPSZEGO I NAJWYŻSZEGO DOBRA WSZYSTKICH ZAANGAŻOWANYCH” i “przywołać swoją Obecność JAM JEST”.

W ten sposób pozbędziecie się Karmicznej Kary a wasza Obecność Jam Jest przyniesie Efektywną i Skuteczną Kwantową Karmiczną Sprawiedliwość.

Pamiętajcie “my” NIE (powtórzcie NIE) wyznaczamy sprawiedliwości. Po prostu POZWALAMY Boskim I Najwyższym Siłom SPRAWIEDLIWOŚCI aby działały przez nas (monitowane przez naszą OBECNOŚĆ JAM JEST).

ZATRZYMUJEMY ten Rozlew Krwi i Łez TERAZ

 

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/pg/isischannelings/posts/?ref=page_internal

https://isischannelings.wordpress.com/

 

 

 

 

 

 

Hits: 134

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o