isischannelings

Wprowadzenie na temat tego, jak wzmacniać i uzdrawiać ofiary (seksualnych) drapieżników i pozbawić mocy sprawców.

 

 

 

 

 

Pokazano mi, że seksualne drapieżniki umieszczają fragmenty duszy swoich ofiar, ściśle strzeżone i zakamuflowane w swojej czakrze korzenia. Nie poddają się łatwo. Staje się to ich stałym kanałem “wysysania sił życiowych ze swoich ofiar DŁUGO po czynie … wręcz przez życia.

1) Zdobądź Złote Fragmenty Duszy ofiary z Czakry Korzenia sprawcy, energetycznie oczywiście, pracuj na pełnych obrotach, gdyż nie oddają łatwo fragmentów duszy. Wezwij Boginię lub jakąkolwiek Boską Energię, z którą współpracujesz w tym celu.

2) Fragmenty duszy muszą również zostać odzyskane z miejsca nadużycia. Są tam rozproszone, więc użyj Energii Źródła/Energii Życiowej Bogini/Platynowo-Złotej energii, aby zebrać fragmenty duszy ofiary i umieścić je w Złotej Kuli.

2) Gdy zdobędziesz Sfery Złotych Fragmentów Duszy Ofiary, możesz wizualizować fragmenty Duszy w sferze Złotego Światła, wysłać je do Światła Źródła/Złoto-Platynowego Światła, aby oczyścić je ze wszelkich urazów i tortur i przywrócić do ich najwyższej Wibracyjnej częstotliwości.

3) Teraz wizualizuj Złote Fragmenty Duszy Teraz przywrócone do Ofiary wchodząc poprzez jej Czakrę Korony i zakotwiczane w jej czakrach Serca i Sakralnej.

4) Zobacz Złote Światło przywróconych Fragmentów Duszy rozciągające się do ciała fizycznego ofiary, ciała emocjonalnego, ciała mentalnego i Ducha. Zobacz osobę w Świetlistej Kuli Uzdrawiającego Złotego Światła. Wezwij Złote Światło Bogini Hator dla wsparcia.

5) CZYSTE INTENCJE SĄ TYM CZEGO POTRZEBUJESZ. Nie musisz być uzdrowicielem ani w duchowej podróży aby pomóc. Jeśli masz już dość przelanej krwi i łez i chcesz “POMÓC”, po prostu ustanów swoje intencje aby przynieść uzdrowienie ciałom fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym ofiar i wykonaj powyższe kroki. WIEDZ, ŻE UZDROWIENIE BĘDZIE MIAŁO MIEJSCE.

 

W momencie gdy odzyskujesz Fragmenty Duszy od sprawcy, POZBAWIASZ ICH MOCY. Ustanów intencję aby Sprawcy otrzymali Najwyższą Karmiczną Sprawiedliwość za pośrednictwem Najwyższego Porządku Boskiego Źródła TERAZ !!!

To Przywrócenie Duszy może TERAZ być wykonywane przez wszystkich. Wszystko czego potrzebujesz, to Czysta i Najwyższa Intencja aby przynieść Niebo na Ziemię Teraz.

Słuchaj, oglądaj lub czytaj o nikczemnych aktach niesprawiedliwości i Drapieżnictwa … Masz teraz Narzędzie, z którym możesz Działać.

Bierzmy się do pracy.

Dość krwi zostało rozlanej.

Dość łez zostało przelanych.

DZIAŁAJMY TERAZ.

Jeśli rezonujesz z tym, podziel się naokoło. Powtarzam. Nie musisz być uzdrowicielem ani na duchowej ścieżce aby podążać za krokami. Tylko Czysta Intencja.

Jai Maha Kali

 

 

 

 

Źródło: https://isischannelings.wordpress.com/2018/11/23/101-on-how-to-empower-and-heal-victims-of-sexual-predators-and-disempower-the-violators/

 

 

 

 

 

 

Hits: 145

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o