[Benjamin Fulford] Rządy Rothschildów kończą się po 250 latach; Nowa era rozpoczyna się

2018-11-26

Rządy Rothschildów kończą się po 250 latach; Nowa era rozpoczyna się

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

 

 

Ogłoszenie z 24 października 2018 r. przez Rothschild & Co, że wychodzą z biznesu powierniczego (tj. zarządzanie pieniędzmi innych ludzi) jest ważnym historycznym punktem zwrotnym, który niemal został niezauważony.

https://www.rothschildandco.com/en/newsroom/press-releases/2018/10/24/rothschild-and-co-signs-agreement-sale-of-trust-business/

W 1769 r. Mayer Rothschild, założyciel dynastii, po raz pierwszy zaczął zarządzać pieniędzmi dla członków rodziny królewskiej. Teraz, siedem pokoleń później, jego potomek Alexandre de Rothschild został usunięty z biznesu przez wiele międzynarodowych śledztw kryminalnych, które wzięły na muszkę tę kryminalną rodzinę, mówią źródła Pentagonu. Oznacza to, że po raz pierwszy od 249 lat zachodni system finansowy uwalnia się od finansowej kontroli Rothschildów.

W szczególności aresztowanie bankierów Goldman Sachs w skandalu 1Malaysian Development oznacza, że ​​zaangażowanie Rothschildów ma zostać ujawnione, mówią francuscy śledczy i inne źródła.

https://en.wikipedia.org/wiki/1Malaysia_Development_Berhad_scandal

Ten skomplikowany skandal obejmuje Hillary Clinton, Baracka Obamę, saudyjską rodzinę królewską i wiele innych ale szlak ostatecznie prowadzi do Rothschildów, mówią śledczy. Nieuchronnie doprowadzi to do masowego morderstwa Malezyjskiego Lotu 370/17 i incydentu szantażu nuklearnego G20, mówią źródła CIA. Właśnie dlatego Rothschildowie są zmuszani do odejście z biznesu powierniczego, według śledczych.

Jednak jedno źródło CIA z powiązaniami Rothschilda bagatelizuje ten rozwój, mówiąc “Lewa ręka sprzedaje prawej ręce” i wskazuje na tę część komunikatu prasowego:

Przejęcie to jest prowadzone przez Richarda Martina, dyrektora generalnego Rothschild & Co, z finansowym wsparciem doświadczonego inwestora.”

 

Innymi słowy, francuska gałąź rodziny, pod silnym atakiem, przekazała biznes albo szwajcarskiej albo brytyjskiej gałęzi rodziny, mówi.

Niemniej jednak, były oficer operacyjny CIA Robert David Steele mówi, że Rothschildowie zostali całkowicie usunięci z działalności w bankowości centralnej, mimo że poprosili o pozwolenie na utrzymanie symbolicznych 5%.

https://beforeitsnews.com/v3/prophecy/2018/2501233.html

W rzeczywistości bardzo widoczną oznaką wypadnięcia z łaski francuskich Rothschildów było zatrzymanie w ubiegłym tygodniu prezesa Nissana Carlosa Ghosna. Ghosn został oficjalnie aresztowany z powodów podatkowych ale prawdziwym powodem jego aresztowania było wojsko, według Pentagonu i źródeł azjatyckiego tajnego stowarzyszenia.

Źródła Pentagonu twierdzą, że aresztowanie Ghosna jest “posunięciem aby powstrzymać fuzję Renault-Nissan, osłabić [francuskiego prezydenta Emmanuela] Macrona i zmniejszyć wpływy Rothschildów w Japonii“.

Źródła azjatyckich tajnych stowarzyszeń ze swojej strony mówią konkretniej, że Francuzi próbowali przejąć całkowitą kontrolę nad Sojuszem Renault/Nissan/Mitsubishi aby ukraść japońskie i amerykańskie tajemnice wojskowe. Mitsubishi Motors, część sojuszu samochodowego Nissan/Renault, była wcześniej częścią Mitsubishi Heavy Industries.

https://www.mhi.com/products/defense/

MHI jest wiodącym japońskim producentem wojskowym a dowódcy amerykańskiej siódmej floty zorganizowali aresztowanie Ghosna i jego późniejszy upadek aby uniemożliwić Francuzom dostęp do technologii za pośrednictwem Mitsubishi Motors, jak mówią źródła azjatyckie.

Proszę pamiętać, że były bankier Rothschildów, francuski niewolnik Emmanuel Macron, ostatnio wezwał europejską armię do obrony Europy przed “Rosją, USA i Chinami“. Pamiętajcie też, że na początku tego roku prezydent USA Donald Trump nazwał UE głównym “wrogiem” USA.

https://www.cbsnews.com/news/donald-trump-interview-cbs-news-european-union-is-a-foe-ahead-of-putin-meeting-in-helsinki-jeff-glor/

Ta publiczna walka między UE a rządem USA jest widocznym znakiem toczącej się bitwy o światową kontrolę, wystawiając do walki 13 królewskich linii krwi i ich totalitarne państwo UE przeciwko anty-rodowym Gnostyckim Iluminatom, którzy teraz kontrolują amerykański kompleks militarno-przemysłowy mówią źródła Iluminatów.

Inną widoczną oznaką tego konfliktu jest ogromna i gwałtowna rewolucja przeciwko Macronowi we Francji. Ponieważ 3/4 francuskiej populacji popiera działania przeciwko Macronowi, możecie być pewni, że presja na tego oszukańczo wybranego prezydenta wzrośnie, szczególnie teraz, gdy jego Rothschildowi przywódcy tracą władzę.

W każdym razie francuska próba kradzieży japońskich tajemnic wojskowych przekształciła także grupę Mitsubishi, głównego zwolennika japońskiego premiera Shinzo Abe, w stronę ministra finansów Taro Aso, według członków klanu Iwasaki, właściciela Mitsubishi.

Córka z małżeństwa Tso i Alexandre de Rothschild i Aso, sprzedali japońskie prawa do wody dla Veolia, firmy powiązanej z zięciem Rothschilda, mówią japońscy prawicowcy.

Teraz zarówno Mitsubish, jak i Nacjonaliści są przeciwko niemu, Aso jest skazańcem, mówią źródła.
Francuscy Rothschildowie byli również głęboko zaangażowani w wydarzenie masowego morderstwa i tsunami w Fukushimie 11 marca 2011 r., zgodnie ze źródłami z brytyjskiej rodziny Rothschildów i japońskich prawicowych źródeł.

Inny uznany za winnego człowiek to dyrektor generalny Softbank Musashi Son, mówią azjatyckie źródła tajnych stowarzyszeń. Nie jest jeszcze jasne, która wymówka zostanie wykorzystana do obalenia go ale jego zaangażowanie w japońskie wybory i śmiercionośnego Saudyjskiego Księcia Koronnego (a dokładniej jego mistrzów lalkarzy) oznacza, że ​​jego czas się skończył.

Źródła azjatyckich tajnych stowarzyszeń ze swojej strony mówią, że wielkie zmiany w Japonii odbędą się po maju przyszłego roku, kiedy nowy cesarz formalnie wstąpi na tron.

Źródła wyjaśniły, że specjalna pieczęć jest konieczna do wprowadzenia cesarza i tych zmian w życie.

Podczas gdy źródła były mało precyzyjne co do tego co dokładnie by się stało, dały jasno do zrozumienia, że ​​Azja nie będzie już mogła być sztucznie dzielona przez zachodnie intrygi. Jest więc dobrą hipotezą, że po zjednoczeniu Korei nastąpi również pokojowy i przyjazny powrót Tajwanu do Chin.

Przyjaźń między Japończykami i Chińczykami z pewnością będzie kwitła, mówią źródła.

Nawet źródła azjatyckich tajnych stowarzyszeń w pełni popierają ideę, że zachodnia cywilizacja jest jak piękna kobieta zarażona syfilisem. Przez kiłę rozumiemy oczywiście chazarską mafię. Dlatego popierają trwającą kampanię mającą na celu usunięcie tej infekcji z zachodniego politycznego ciała.

28-stronicowa relacja, którą można znaleźć tutaj, przedstawiająca specjalnego doradcę Roberta Muellera i innych, jest szczegółowym przykładem strasznych zbrodni jakie mafia chazarska dokonała z innymi.

To ostatnie wystawienie na widok publiczny to tylko niewielka część bitwy, która wciąż trwa w Stanach Zjednoczonych i całym świecie zachodnim. Walka pozostaje najsilniejsza w Stanach Zjednoczonych z trwającym czystką FBI, Departamentu Sprawiedliwości (DOJ), CIA, Wojskowo-Przemysłowego Kompleksu, systemu politycznego itd.

Nawiasem mówiąc, pieszczenie byłego członka CIA i NSA generała Mike’a Haydena, mogłaby posłużyć do uciszenia przeciwników Trumpa w wywiadzie wojskowym i w społeczności wywiadu, “skłaniając innych do rezygnacji lub zmiany strony” – mówią źródła Pentagonu. Hayden był jednym z agentów masowego mordu w Fukushimie, mówią japońskie źródła wywiadu wojskowego.

Usunięcie satanistów takich jak Hayden ułatwi oczyszczenie amerykańskiego sądownictwa podczs gdy przygotowują się do przeprowadzania masowych aresztowań, mówią źródła CIA.

Jeśli nie wierzycie, że aresztowania już się rozpoczęły, nie łączycie kropek. Spójrzcie na przykład na ten link aby zobaczyć, jak oczyszczono pozycję kryminalnej rodziny Clintonów w Arkansas.

https://www.coreysdigs.com/clinton-foundation/arkansas-swamp-bleeds-as-clintons-circle-the-drain/

W miarę porządkowania systemu politycznego i sądowego dobrzy ludzie przygotowują się do wielkiej wojny przeciwko przemysłowi farmaceutycznemu, mówią źródła Pentagonu.

Na tym froncie “Big Pharma odwołała w pierwszej śmiertelnej bitwie, doradcę ds. Leków Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej Daniela Besta, a następnie Pfizer prowokacyjnie ogłosił podwyżkę cen w styczniu 2019 r.”, mówią źródła.

Tak więc“, kontynuują, “oczekują, że Trump i Kongres rozpoczną całkowicie publiczne podejście do uporania się z kartelem firm farmaceutycznych“.

Zalecamy aby zaczęli od nalotów w Amerykańskie Towarzystwo Lekarskie, zanim zniszczą więcej dowodów niż do tej pory a poza Stanami Zjednoczonymi Interpol będzie nadal wykorzystywany do obalenia Chazarów na całym świecie, pomimo faktu, że główny Generał rosyjski Aleksander Prokopczuk nie został wybrany, jak mylnie donosiliśmy w zeszłym tygodniu, na nowego szefa Interpolu, mówią źródła Pentagonu.

Wybory w Interpolu mogły zostać sfałszowane by faworyzować Koreańczyka, który obniżyłby profil Rosji i utrzymywał Kabała na dystans“, wyjaśniają, ale dodają: “nowo wybrany szef Kim Dzong Yang będzie przyjmował rozkazy od wywiadu USA i będzie współpracował z wiceprezydentem Prokopczukiem “. Rosjanie w końcu podejmują jednak ruchy przeciwko ponoszącemu porażkę nazistowskiemu państwu Ukrainie, przechwytując w weekend trzy ukraińskie okręty wojenne, co skłoniło ukraińskiego prezydenta Petro Proky Poroszenko do ogłoszenia stanu wojennego.

Oto co źródło CIA powiedział o Porky’m: “zakończył swój czas, tak jak Bibi (premier Benjamin) Netanjahu z Izraela zakończył swój czas; obaj są zbrodniarzami wojennymi, którzy zostaną postawieni przed wymiarem sprawiedliwości w taki czy inny sposób “.

Podczas gdy usuwanie mafii chazarskiej ze światowej władzy trwa, możemy spodziewać się, że domino z Netanjahu , Macronem, Porky’m i Aso upadnie i ostatecznie przekaże lalkarzy Rothschildów przed oblicze sprawiedliwości: sprzedaż ich działalności powierniczej jest zbyt spóźniona dla tej zbrodniczej rodziny.

Na koniec, świat odkryje swoje bliskie zaangażowanie w II wojnę światową, Holocaust i wiele innych okropnych zbrodni przeciwko ludzkości.

 

 

 

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2018/11/26/rothschild-rule-ends-after-250-years-new-era-to-begin/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
M.S.Kazimierzak Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
M.S.Kazimierzak
Gość
M.S.Kazimierzak

Tak jak w Polsce jest problem z JUDEOCHRZĘSCIJAŃSTWEM,tak w Rosji z CHRZEŚCIJAŃSTWEM SYJONISTYCZNYM.To chrześcijaństwo opisała Tatiana Graczowa w NIEWIDZIALNEJ CHAZARII.

M.S.Kazimierzak
Gość
M.S.Kazimierzak

ŻYDOWSKA MONOLATRIA to klasyka RASIZMU.Bóg MAMONA wykreował CYWILIZACYJNĄ MIESZANKĘ pod znaczącym wpływem wartości CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI,czyli ŻYDOWSKIEJ,jak ją nazwał Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE.Początek opisał Tadeusz Zieliński w liście rozwodowym HELLENIZM a JUDAIZM.