Medytacja dla Francji codziennie o 8 PM UTC

Medytacja dla Francji codziennie o  8 PM UTC (21:00 w Polsce)

 

17 listopada rozpoczęły się masowe protesty w różnych miejscach we Francji, ponieważ rząd planuje nadal zwiększać podatki od oleju napędowego i benzyny od stycznia 2019 roku.

https://www.rt.com/news/444259-france-fuel-price-protests/

Ponieważ większość demonstrantów nosi żółte kamizelki odblaskowe, te protesty noszą nazwę ruchu Żółtych Kamizelek.

Od tego czasu każdego dnia we Francji odbywają się protesty, zwłaszcza w weekendy. Niestety, niektóre z tych protestów stały się gwałtowne, szczególnie w Paryżu.

https://www.rt.com/news/444817-paris-protests-night-fire/

Pojawiły się również sygnały, że ruch ten rozprzestrzenia się w całej Europie i podobne protesty miały miejsce w Belgii i Hiszpanii w ostatni weekend.

https://sputniknews.com/europe/201811221070042630-belgium-fuel-tax-protests/

http://www.xinhuanet.com/english/2018-11/24/c_137628698.htm

Chociaż francuski premier Edouard Philippe proponuje spotkać się z członkami ruchu “żółtych kamizelek” aby złagodzić sytuację, prawdopodobne jest, że protest ten potrwa jeszcze jakiś czas i może okazać się ponownie gwałtowny w następny weekend.

https://www.france24.com/en/20181128-france-pm-philippe-yellow-vest-protesters-paris-macron

Dlatego sugerujemy zorganizowanie codziennej medytacji o godzinie 8 PM UTC (21:00 w Polsce) dla Francji, aby zapewnić pokojowe rozwiązanie. Czas tej medytacji dobrany został tak, aby więcej osób we Francji i Europie mogło w niej uczestniczyć.

 

Oto instrukcje tej medytacji: (Sugerowany czas na tę medytację to 15 minut)

1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stanu świadomości

2. Ustanów swoją intencję aby przynieść pokój i uzdrowienie sytuacji we Francji a zwłaszcza w miejscach protestów w całym kraju.

3. Wizualizuj promień światła emanujący z twojej czakry Duszy (8 cali / 20 centymetrów nad głową) do czakr Duszy wszystkich medytujących.

4. Wizualizuj teraz wspólny promień Światła rozszerzający się do sieci energetycznej Ziemi i docierający do Francji, łącząc się z czakramami Duszy wszystkich zaangażowanych w sytuację, harmonizując ich i inspirując ich do znalezienia pokojowego rozwiązania.

 

Do tej medytacji możesz użyć następującego audio z przewodnikiem w języku angielskim, ale zastępując fazę “na Placu de la Concorde w Paryżu” na “miejsca protestów w całym kraju” w kroku 2 podczas wykonywania wizualizacji.

Oto wydarzenie na Facebooku dla tej medytacji:

https://www.facebook.com/events/517743892042114

Możecie także pomóc w tej sytuacji, wykonując Medytację Kolumn Buddycznych codziennie o 3:30 PM UTC dla Paryża, szczególnie w nadchodzący weekend.

https://www.welovemassmeditation.com/2018/10/daily-buddhic-columns-meditation-at-330.html

https://meditation539.com/?p=7664

Jest również bardzo ważne aby ludzie we Francji byli świadomi, że będziemy wspierać ich tą medytacją aby energia Światła, którą wysyłamy, została odebrana i była w stanie złagodzić sytuację.

Bogini pragnie pokoju i pokój będzie!

 

 

Zwycięstwo światła!

 

 

Źródło: https://www.welovemassmeditation.com/2018/11/meditation-for-france-daily-at-8-pm-utc.html

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 85

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o