[Portal] Krótka aktualizacja sytuacji

Krótka aktualizacja sytuacji

 

Oczyszczanie grupy Chimery trwa. Za kulisami ma miejsce bardzo pozytywna aktywność ale żadna z tych rzeczy nie może zostać ujawniona publicznie, ponieważ musi być absolutna cisza radiowa w kwestii bieżących operacji Sił Światła. Pozwólcie, że powiem, kiedy pojawią się rezultaty każdy będzie mógł ich doświadczyć.

Z drugiej strony Kabał coraz bardziej zdaje sobie sprawę, że przegra i nie poddadzą się łatwo. Niedawno użyli Ukierunkowanej Broni Energetycznej w Kalifornii aby spalić żywcem masy ludzi:  

https://prepareforchange.net/2018/11/16/california-fires-the-nwo-agenda-21-2030-latest-incriminating-evidence-videos/

 

 

Ich okultystycznym celem za tym masowym morderstwem było stworzenie ofiary ognia, by stworzyć wir negatywnej anomalii aby przyciągnąć więcej kosmicznej pierwotnej anomalii do planety Ziemi, aby przedłużyć ich kontrolę nad planetą.

Prawda jest taka, że ​​na naszej planecie pozostało bardzo niewiele pierwotnej anomalii a mroczne siły coraz trudniej uzupełniają swoje zasoby anomalnej plazmy i negatywnych istot wchodzących na planetę Ziemia przez tunele Seta. Istnieje wielka wojna informacyjna dotycząca intela na temat stanu plazmy i anomalii wokół naszej planety i bardzo trudno jest uzyskać wiarygodne informacje. Wygląda na to, że większość pozostałej anomalii przybywa na Ziemię z ciemnej chmury Taurus:

https://en.wikipedia.org/wiki/Taurus_Molecular_Cloud

Pozagalaktyczne Siły Światła szybko usuwają teraz całą pozostałą anomalię z naszej Galaktyki. Większość pomocy pozagalaktycznej pochodzi z supergromady w Pannie:

https://en.wikipedia.org/wiki/Virgo_Supercluster

Zwłaszcza z galaktyki M 87, która coraz bardziej bezpośrednio angażuje się w wyzwolenie naszej planety i usuwanie ostatnich śladów ciemności z naszego wszechświata:

https://en.wikipedia.org/wiki/Messier_87

 

Podsumowując, w naszym wszechświecie zachodzą drastyczne zmiany a kiedy te zmiany dotrą do Ziemi, transformacja będzie ogromna.

Po pierwsze, zmniejszona aktywność słoneczna prowadzi bardzo szybko do nowej epoki lodowcowej. Może to nastąpić w ciągu kilka miesięcy:

https://www.zerohedge.com/news/2018-11-14/mini-ice-age-looms-nasa-scientist-warns-lack-sunspots-could-bring-record-cold

https://observernew.blogspot.com/2018/11/the-true-driver-behind-earths-climate.html#more

Na szczęście istnieje większy galaktyczny cykl, który mógłby wyprzeć cykl słonecznej mini epoki lodowcowej zanim to się stanie i odwrócić ten trend ale nieuchronnie doprowadzi to do tego, co niektórzy ludzie nazywają Słoneczną Błyskawicą i jest faktycznie Galaktyczną Superfalą, prowadzącą do Wydarzenia:

http://2012portal.blogspot.com/2015/07/galactic-wave-of-love.html

Do tego czasu możecie przestudiować plany Sił Światła:

http://www.xekleidoma.info/plans.html

http://www.xekleidoma.info/duality.html

 

Zwycięstwo światła!

 

 

Źródło: http://2012portal.blogspot.com/2018/11/short-situation-update.html?m=1

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 565

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o