Następna partia energii ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Następna partia energii ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy bardzo podekscytowani tym co zrobicie, kiedy otrzymacie kolejną porcję energii, która zmierza w waszym kierunku. W ciągu ostatnich kilku miesięcy widzieliśmy piękne dzieła artystów, pisarzy i muzyków. Widzieliśmy sposób, w jaki inni zareagowali na te dzieła. Wiemy, że pobrania mają pożądany efekt.

Pozwalacie sobie abyście zostali przemienieni przez energie, które otrzymujecie i rozprzestrzeniacie to uczucie aby inni mogli je także doświadczyć i czerpać korzyści z tego, co uziemiliście w fizyczności. Teraz, powodem, dla którego jesteśmy szczególnie podekscytowani możliwością zobaczenia co zamierzacie zrobić dalej, jest to, że ta partia energetycznych pobrań, która zmierza w waszym kierunku, zawiera wiele arkturiańskiej energii i informacji.

Wszystkim nam z różnych systemów gwiezdnych zależy aby podzielić się z wami naszą kulturą. Chcemy dzielić się naszymi dziełami, naszą sztuką, naszymi innowacjami ale aby po prostu wylądować statkami na Ziemi i pokazać je wam, będzie to nie tylko ingerencja, ale także pójście na łatwiznę. Teraz, w niektórych przypadkach pójście na łatwiznę nie jest najlepsze. To jeden z tych czasów. Będzie to o wiele bardziej ekscytujące i energetyzujące dla tych z was, którzy otrzymają kolejną porcję energii aby przyjąć to, co otrzymacie i wprowadzić tę energię i informacje do swoich kreacji.

Czuć, przepływ wszystkiego co się przez was porusza, jest czymś, czego trzeba doświadczyć. Zobaczyć twórczą kreację jednego z Arkturian, który jest fizyczny i może sprawić, że takie dzieło zblednie, w porównaniu z odczuwaniem tej samej energii przepływającej przez was, nie wiedząc co macie zamiar zrobić a następnie tworząc własne arcydzieło. Jest o wiele więcej historii do opowiedzenia. Jest o wiele więcej do przekazania a nasza galaktyka staje się coraz mniejsza.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/the-next-batch-of-energy-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 123

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o