GEORGE HW BUSH I PROTOKOŁY WYSOKIEGO DOWÓDZTWA

GEORGE HW BUSH I PROTOKOŁY WYSOKIEGO DOWÓDZTWA

 

George HW Bush, kiedy opuścił swoje fizyczne ciało, siły archontów i ruch Ashoris3 (Chimera) próbowały go uratować i natychmiast zabrać go do specjalnej KOMORY, w której, zgodnie z ich przekonaniem, byłby chroniony przed Galaktycznymi Siłami Światła . Więc w międzyczasie sklonowano by jego ciało tak szybko jak to możliwe, aby powrócił. Próba nie udała się / została powstrzymana przez jedne z Sił Światła, które są w tej chwili bardzo potężna i aktywne w naszym systemie: Strażnicy. (Strażnicy pracują obecnie zamiast Blue Avians / Niebieskich Ptaków). Strażnicy natychmiast zmobilizowali inne siły zwane Strażnicy Światła (więcej informacji na temat Strażników można znaleźć tutaj):

https://www.sementesdasestrelas.com.br/p/demais-termos-usados-nas-mensagens-do_38.html

Po opuszczeniu ciała przez George’a, archonci stworzyli specjalny tunel, aby “wessać” jego duszę natychmiast, aby uniemożliwić przejęcie go przez Strażników Światła. Wykonane na próżno. Tunel został szybko przeszyty a Strażnicy przechwycili go, prowadząc od razu do komory krystalicznej niezwykle potężnej i nieprzenikalnej w stosunku do jakiegokolwiek sygnału wysyłanego przez archontów i siły chimery.

W ten sposób realizowany jest plan, w którym dusza ta zostanie przekazana do Galaktycznego Centralnego Słońca w ciągu kilka dni w celu recyklingu energii. Ale najpierw będzie Specjalna Rada, na której będzie obecnych wielu Pracowników Światła na Ziemi, gdy będzie się ona toczyć podczas medytacji i podczas nocnych snów. Istnieje protokół, którego należy przestrzegać a protokół ten przede wszystkim przestrzega Prawa Miłości i Szacunku.
Na koniec modlę się aby wszyscy, którzy czytają to moje przesłanie, wysłali fale miłości i światła do tej duszy aby na nowo odkryła swoją równowagę i kochającą empatię. Powtarzam: nienawiść lub pragnienie zemsty nie pomogą tej duszy. Przede wszystkim jest on dzieckiem stworzenia i zasługuje na wszelką miłość aby uzyskać swoje odkupienie dzięki samoświadomości przez projekcje miłujących dusz takich jak wy, którzy czytają to przesłanie, już świadomych, że tylko uzdrawiająca miłość wyzwala i przekształca.

Inni przedstawiciele sił ciemności na planecie są “energią w zasięgu wzroku” Strażników i jedno jest pewne: protokół uwolnienia będzie przestrzegany za wszelką cenę.

Drodzy Dick Cheney, Donald Rumsfeld, George W. Bush, Henry Kissinger i Benjamin Netanyahu, Strażnicy obserwują władców. Żaden tunel stworzony dla dżentelmenów nie będzie nieprzenikniony. To nie jest zagrożenie, to jest protokół Wysokiego Dowództwa.

Miłość i błogosławieństwo, Gabriel RL

 

Źródło: https://www.sementesdasestrelas.com.br/2018/12/informativo-imediado-george-h-w-bush-e.html

 

 

 

 

 

 

Hits: 263

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o