Miłowaliście wszystkich ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Miłowaliście wszystkich ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Rozpoczęliśmy proces sprawdzania waszych zapisów w księdze akashy i szukamy związków, które nawiązaliście w poprzednich wcieleniach z każdą osobą, z którą aktualnie dzielicie swoją planetę. Chcemy stworzyć gobelin autentycznego związku ze wszystkich wielu wcieleń, które wszyscy spędziliście razem w tej galaktyce. Chcemy zjednoczyć ludzkość aby ludzkość mogła zjednoczyć galaktykę.

A sposób w jaki staramy się to osiągnąć polega na wysłaniu transmisji, która obejmie każdy z tych związków, każdą pojedynczą chwilę, w której spojrzycie na jednego z bliźnich i poczujecie w sobie wibracje miłości. Chcemy zrealizować ten mały projekt i przekazać tę energię wszystkim z was.

Chcemy obudzić w was świadomość, że wszyscy na planecie Ziemia, nawet ci, którzy są zaprzysięgłymi wrogami, kiedyś się nawzajem miłowali. Wszyscy tak robiliście. Wszyscy odczuwaliście miłość w sobie w swojej długiej historii dla każdej innej osoby, która jest teraz na Ziemi. Wiemy o tym już i zamierzamy wymyślić doskonały przekaz energii aby wam przypomnieć.

Kiedy przypomina się wam prawdę, że jesteście miłością, nic innego się nie liczy. Niczego, co ktoś kiedykolwiek zrobił lub powiedział nie można porównać z prawdą tego, kim naprawdę jesteście. Po prostu zaoferujemy to przypomnienie a potem zobaczymy, co się stanie. Mamy tyle wiary w was wszystkich, że wiemy jaki będzie efekt ale wciąż chcemy zobaczyć, jak to wszystko się rozegra i zobaczyć jak wszyscy czujecie to po raz kolejny.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/you-have-loved-everyone-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

Hits: 137

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o