[Benjamin Fulford] W historycznym ruchu Masoni P2 – czciciele Czarnego Słońca – wzywają do pokoju

2018-11-26

W historycznym ruchu Masoni P2 – czciciele Czarnego Słońca – wzywają do pokoju

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

 

 

Jakikolwiek przyszły historyk będzie wracał pamięcią o tym, jako o wielkim przełomowym wydarzeniu, Masoni P2-czciciele Czarnego Słońca i twórcy zarówno faszyzmu jak i komunizmu – wzywają do pokoju, mówią źródła Towarzystwa Białego Smoka. To, wraz z usunięciem banków centralnych  spod kontroli rodziny Rothschildów, oznacza, że ​​świat ma niebawem wejść na nieznane historyczne wody.

Masoni P2 proponują aby świat “kierowany był przez trójcę synów Czarnego Słońca, synów wielkiego Horusa i synów Smoka“, zgodnie z propozycją Vincenzo Mazzary, kawalera Zakonu Krzyżackiego i najwyższego rangą członka P2, który skontaktował się z WDS.

Synowie Czarnego Słońca” odnosi się do Masonów P2, którzy wydają rozkazy papieżowi i około 1,5 milionom katolików na świecie. “Synowie wielkiego Horusa” odnosi się do oka na szczycie piramidy na amerykańskim dolarze, przypuszczalnie nawiązującym do masonów innych niż P2, takich jak Szkocki Rytuał i Wielki Wschód, którzy kontrolują większość mówiącego po angielsku i francusku świata. “Synowie Smoka” odnosi się do azjatyckich tajnych stowarzyszeń, które kontrolują większość wschodniej Azji.

W tej chwili większość czytelników jest prawdopodobnie i słusznie przerażona koncepcją trzech tajnych stowarzyszeń zmawiających się aby dalej rządzić w tajemnicy. WDS oczywiście chce aby wszystko było otwarte i przy pełnym udziale społeczeństwa. Niemniej jednak P2 są potężni; powiedzieli nam z wyprzedzeniem, że zamierzają zwolnić papieża “Przeklętego” (Benedykta XVI) i zrobili to. P2 chwalili się także WDS, że to oni są odpowiedzialni za zorganizowanie tsunami i nuklearnego masowego morderstwa w Fukushimie z 11 marca 2011 roku. W związku z tym fakt, że wzywają do pokoju oznacza, że ​​wiedzą, że obława w końcu się do nich zbliża.

Ten ruch jest również ściśle związany z ogłoszeniem, że Nazista Czwartej Rzeszy Fuhrer George H.W. Scherff (Bush) nie żyje. Jak twierdzą źródła Pentagonu, “Podczas gdy G20 przygotowywała świat do globalnego resetu walut, 41-szy prezydent Bush Sr. skonał w dniu 11/30, ponieważ 11 + 30 = 41.”  W rzeczywistości Bush Sr. zmarł w czerwcu ale ogłoszenie zostało opóźnione do czasu, aż wszystkie przygotowania zostaną podjęte w celu aresztowania wyższych rangą Nazistów (chazarskiej mafii), takich jak Hillary Clinton i Barack Obama, podają źródła.

Właśnie dlatego prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump 27 listopada umieścił ponownie na Twitterze ten słynny obraz z etykietą: “Teraz, gdy zmowa ws. Rosji jest udowodnionym kłamstwem, kiedy zaczną się procesy o zdradę?”

Odpowiedź na to pytanie, mówią źródła Pentagonu, brzmi: “masowe aresztowania mogą nastąpić po pogrzebie Busha, podczas gdy Gitmo jest obsadzane personelem a Trump może zainicjować trybunały wojskowe zanim nowy kongres zasiądzie 3 stycznia 2019 roku“.

Oficjalne ogłoszenie śmierci Busha Seniora jest ważne, ponieważ, w przeciwieństwie do innych członków jego grupy takich jak Hillary Clinton czy Bush Jr., Bush Senior miał duży wpływ i szacunek na szczycie amerykańskiego Kompleksu Wojskowo-Przemysłowego.

Wraz z nim stracili ostatnią linię obrony.

Ponadto, jeśli chodzi o mowę pogrzebowa, czytelnicy mogą sami przekonać się o jego zaangażowaniu w tak haniebne rzeczy jak zabójstwo Kennedy’ego, wspomnę tylko o częściach pierwotnych informacji, z których czerpałem z moich źródeł informacji o tym człowieku.

Pierwszą od MI6 była, gdy Bush w lipcu 2007 roku z prezydentem Rosji Władimirem Putinem zaproponował rozpoczęcie nowej zimnej wojny z Rosją udając sojusznika Chin.

Korzystając z tej zimnej wojny przekształcił G7, Rosję i Japonię, tak aby zwiększyłyby ich budżety wojskowe aż wszyscy razem mogliby zaatakować Chiny i podzielić je na sześć krajów.

Z pewnością do niedawna była to fabuła, po której nastąpiła cała fałszywa antyrosyjska histeria w mediach korporacyjnych.

Ponadto P2 Masonerii powiedziała mi w 2009 roku, że Bush był szefem frakcji, która chciała zabić 90% ludzkości (tak zwanych bezużytecznych zjadaczy) i zniewolić resztę, by stworzyć ekologiczny raj Nazi.

Moje źródła z Archiwum X mówią mi, że Bush, który umarł był w rzeczywistości “Klonem numer 34“. Jako dowód podał link do “filmu przedstawiającego starego Busha dławiącego się podczas gdy rzekomo jadł sushi i faktycznie umierającego, gdy jego żona Barbara wykończyła go zatrutym suknem. To był 8 stycznia 1992 roku. Szybko został zastąpiony nowym klonem, który już czekał na zapleczu. Szybka zamiana klonów/dublerów. To zostało przygotowane z góry. “

Poprosiłem kontakty wewnątrz japońskiego nadawcy publicznego NHK aby uzyskać kopię oryginalnej taśmy z tego incydentu, ale najwyraźniej jest ona trzymana w zamknięciu.

W końcowym komentarzu, kiedy ten pisarz zwrócił się do Busha Seniora na o udzielenie wywiadu, powiedziano mi, że był na emeryturze i nie udzielał wywiadów, ale “wiedział i wspierał” to, co próbowałem zrobić. Innymi słowy, wydaje się, że zmienił zdanie na temat ludobójstwa i zgodził się na alternatywny plan wielkiej kampanii na rzecz naprawienia planety a następnie ekspansji człowieka we wszechświecie.

 

To prowadzi nas z powrotem do pokojowych ambicji wspomnianej powyżej loży P2. P2 teraz mówi, że ich proponowany triumwirat “poprowadzi nas w nową erę z nową Jałtą już istniejącą.”

Jałta, możemy sobie przypomnieć, konferencja z 1945 r. Między Winstonem Churchillem, Franklinem Rooseveltem i Józefem Stalinem, gdzie ustalono kształt powojennego świata.

Nowa Jałta, zgodnie z P2, jest to porozumienie dla sfinansowania wartego sto bilionów dolarów projektu by “zbudować ogromny statek kosmiczny, który zabierze nas na inne planety w ramach projektu, który został już opracowany przez NASA“.

Oczywiście, źródła wywiadu amerykańskiej agencji obrony wcześniej powiedziały, że NASA oznacza “Not A Space Agency” (“nie agencja kosmiczna”), więc to twierdzenie musi być brane z ekstremalnym sceptycyzmem.

Inną rzeczą, którą P2 miała do powiedzenia było to, że “światowy system finansowy był w stanie stworzyć długi finansowe w wysokości 1,4 biliarda dolarów wobec światowego PKB wynoszącego mniej niż 100 bilionów dolarów. Jest to potwór, którego nie może kontrolować żaden algorytm Centralnego Banku; dobrze o tym wiedzą – zarówno FRB jak i EBC ale także Chińczycy.
Jest to wynikiem “niszczącej wojny finansowej między Azją i Zachodem, która prowadzi do dalszego tworzenia nowych pieniędzy w sposób, który jest przeznaczony tylko do detonacji systemu finansowego.

Jako ofertę pokojową P2 oferuje tę obligację zabezpieczoną 46 000 ton złota.


Pomimo tej oferty pokoju, faktem jest, że P2 i ich tajne stowarzyszenia były niezwykle nieudolne w rządzeniu tą planetą i przewodziły ludzkiej nędzy, niekończącej się wojnie i zniszczeniu znacznej części naturalnego świata.

Dlatego zamiast akceptować ich triumwirat musimy kontynuować walkę z nimi aż do całkowitego i bezwarunkowego poddania się.

Na tym froncie próba chazarskiego kabała (lub mafii) by rozpocząć trzecią wojnę światową została powstrzymana w ubiegłym tygodniu.

Nie ma cudu Chanuki w tym roku po tym, jak izraelska fałszywa flaga przeciwko Marynarce Wojennej USA by obwinić Iran została zablokowana” – mówią źródła Pentagonu.

Przypuszczalnie ma to coś wspólnego z wiadomością, że wiceadmirał Scott Stearny, który nadzorował amerykańskie służby marynarki wojennej na Bliskim Wschodzie, został znaleziony martwy w sobotę w “pozorowanym samobójstwie“.

https://www.cbsnews.com/news/scott-stearney-us-navy-admiral-found-dead-apparent-suicide-2018-12-01/

Ten incydent, w połączeniu ze wskaźnikami laserowymi Mossadu, które były wycelowane w niego w zeszłym tygodniu, oznacza, że ​​”Trump może być gotowy do odtajnienia nie tylko FISA ale także akt JFK i 9/11 aby położyć kres Izraelowi i Kabałowi Busha“, powiedziały źródła.

Izrael jest na granicy porażki ponieważ jego lotnictwo, jego pociski, jego papierowa kopuła i jego lobby są bezużyteczne, ponieważ Zgromadzenie Ogólne ONZ domaga się powrotu Wzgórz Golan” – kontynuują źródła.

Zmiany reżimu spodziewane są zarówno w Izraelu jak i u jego klienta, Arabii Saudyjskiej, ponieważ Patrioci krajów szukają pomocy świata aby usunąć Benjamina Netanjahu i jego pupila, tak zwanego Mohammeda bin Salmana.

Oznaką tego było, gdy Trump odmówił spotkania z MBS na zakończonym niedawno spotkaniu G20.

Ponadto izraelska policja zaleciła oskarżenie Netanjahu o wielokrotne przestępstwa a jego upadek jest tylko kwestią czasu.

Źródła Pentagonu twierdzą, że Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości informuje sędziów argentyńskich aby “zbadali zarzuty o zbrodnie wojenne przeciwko MBs,UE i ONZ a to pociągnęło by za sobą Izrael, ponieważ ten uderzył w Jemen“.

Drugim zbirem chazarskiej mafii gotowym do usunięcia jest francuski prezydent niewolnik Rothschildów Emmanuel Macron.

Masowe demonstracje mające na celu pozbawienie urzędu Macrona nadal szaleją we Francji, 84% Francuzów popiera protestujących.

Zbiry z reżimu Macrona używają prowokacyjnych agentów aby stworzyć brutalne incydenty jako pretekst do ogłoszenia stanu wojennego.

Jednak francuscy demonstranci opublikowali filmy pokazujące, że brutalni protestujący pracują dla policji.

https://www.facebook.com/sabrina.tetu.9/videos/10155683128876510/

 

 

Kiedy Macron zadeklaruje stan wojenny, francuskie siły zbrojne mogą stanąć w jednym szeregu z żółtymi kamizelkami (demonstrantami) aby obalić tę marionetkę Rothschilda” – podały źródła Pentagonu.

Źródła opozycji francuskiej ze swej strony twierdzą, że Macron zatrudnił ponad 10 000 zagranicznych najemników aby go chronili, i że francuscy wojskowi wykorzystają to zagraniczne wtargnięcie jako pretekst do działania przeciwko niemu.

Kolejną kryminalną kukiełką Rothschilda, która wkrótce zostanie usunięta z japońskiego Ministerstwa Finansów, jest Taro Aso, mówią japońskie prawicowe źródła.

Aso rozwścieczył przedstawicieli prawicy obiecując sprzedaż wszystkich zasobów wodnych Japonii na rzecz jego zięcia Alexandra de Rothschilda. “Kara dla Aso została już wydana a jeśli jeszcze jej nie dokonano, nastąpi to wkrótce“, powiedział źródło skrajnej prawicy bliskie Rodziny Cesarskiej.
Aresztowanie prezesa Nissana, Carlosa Ghosna, jest częścią kampanii mającej na celu usunięcie francuskich wpływów Rothschildów z tego kraju.

Trump powiedział premierowi Japonii Shinzo Abe na g20, że “faworyzuje silną Japonię jako równowaga dla sojuszu Nissan Renault“, jak mówią źródła Pentagonu.

Biorąc pod uwagę, że PKB Japonii jest prawie dwukrotnie wyższy od Francji i ponieważ kapitalizacja rynkowa Nissana jest prawie dwukrotnie większa niż w przypadku Renault, Francja będzie musiała sprzedać lub zmniejszyć swoje udziały” – dodaje źródło.

Wreszcie, w Australii odbyła się także ezoteryczna bitwa, która angażuje ukierunkowaną broń energetyczną (DEW) w stylu kalifornijskim.

Australijskie służby wywiadowcze przesłały nam następujące obrazy tego, co wydaje się masowym atakiem DEW, który rozpala pożary w Queensland.

Sytuacja podgrzewa się i możemy spodziewać się, że się pogorszy, podczas gdy walka o uwolnienie ludzkości szaleje ku zwycięstwu i wolności z niewoli babilońskiego długu i ku Nowej Złotej Erze.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2018/11/26/rothschild-rule-ends-after-250-years-new-era-to-begin/

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 3351

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
M. Horodenko Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
M. Horodenko
Gość
M. Horodenko

“…To, wraz z usunięciem rodziny Rothschildów spod kontroli banków centralnych, oznacza, że ​​świat ma niebawem wejść na nieznane historyczne wody…” Winno być odwrotnie: “…To, wraz z usunięciem banków centralnych spod kontroli rodziny Rothschildów, oznacza, że ​​świat ma niebawem wpłynąć na nieznane historyczne wody.