[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Poniedziałek, 3 grudnia 2018

Archanioł Gabriel ~ Poniedziałek, 3 grudnia 2018

Przez Shelley Young

 

 

 

Dzisiejsze codzienne przesłanie jest zupełnie inne niż zwykle ale musiałam podzielić się tym, czego doświadczałem z Gabrielem.

Zajmuje mi to trochę czasu aby poczuć rzeczywiste energie nowego roku. Zwykle zacznę otrzymywać fragmenty informacji na ten temat gdy będziemy się do niego zbliżać ale często nie będę w stanie w pełni zrozumieć nowej energii, dopóki nie wejdziemy do niej. Ale Gabriel dał mi ten mały samorodek parę razy w prywatnych sesjach i to mnie rozśmiesza. Mówi: “Rok 2018 był rokiem całkowitej i totalnej transformacji. 2019 jest mostem coraz większej jasności co do tego, co ta transformacja oznacza dla was, co doprowadzi was do roku 2020, roku doskonałej wizji. ” A potem śmieje się serdecznie z własnego żartu. Czasami doprowadza mnie do śmiechu.

Wiem, że ten rok był trudny na tak wiele sposobów. Pomyślałam, że możecie docenić mały przebłysk tego, dokąd zmierzamy a także podzielić się chichotem z poczucia humoru Gabriela. Miłego dnia!

PS. Niestety humor nie zawsze dobrze przekłada się na inne języki a ludzie pytali mnie, dlaczego to jest śmieszne. W Ameryce Północnej, kiedy twoje oczy są badane u okulisty, wzrok 20/20 uważany jest za doskonały wzrok. Właśnie dlatego Gabriel nazywa rok 2020 rokiem doskonałej wizji. 🙂

PPS. Codzienne przesłania powrócą jutro do ich regularnego formatu w formie chanelingu. xo

 

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2018/12/03/daily-message-monday-december-3-2018/

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 119

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o