Ziemia i Arktur ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Ziemia i Arktur ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Czekaliśmy na okazję aby podzielić się z wami tą konkretną transmisją a teraz jest idealny czas, ze względu na sposób w jaki uzyskaliście dostęp do większej ilości waszej Arkturiańskiej energii i DNA. To połączenie między naszym układem gwiezdnym a układem słonecznym jest szersze niż mogłoby się wydawać.

Byliśmy dużą częścią planowania ziemskiego doświadczenia a kiedy używamy tutaj zaimka “my”, odnosimy się do Arkturian, którzy w tym czasie byli częścią tego procesu. Zasiewanie Ziemi było czymś, w czym uczestniczyły wszystkie systemy gwiezdne w galaktyce ale musiała istnieć konfiguracja, opowieść, która umożliwiłaby wam dostęp do szerokiej gamy emocji, do których macie dostęp na Ziemi. Tak więc wymyśliliśmy historię.

Wiedzieliśmy, że aby wszyscy mogli uzyskać dostęp do emocji związanych z ogromną traumą, musielibyście doświadczyć zniszczenia Lemurii i Atlantydy. Wiedzieliśmy, że abyście mogli doświadczyć wielkiej radości, musiałaby istnieć obecność zaczarowanych duszków. Wiedzieliśmy, że aby doświadczyć bezwarunkowej miłości i przebaczenia, musielibyście mieć grupę istot, które byłyby sprawcami zniewolenia ludzkości.

Tak więc, mimo że nigdy nie graliśmy złoczyńców w waszej opowieści, wciąż jesteśmy misternie związani z wami i cierpieniem, które znosiliście. I za to jest nam bardzo, bardzo przykro. Chcemy jednak abyście wiedzieli, że możliwość waszego doświadczenia wzniesienia była bardzo mocno powiązana z waszą chęcią doświadczania tragedii i traum, które macie na Ziemi i chcemy również, abyście wiedzieli, że my, Arkturianie, byliśmy z wami wszystkimi na każdym kroku.

Ofiarowaliśmy naszą miłość, nasze wsparcie i naszą pomoc w każdy możliwy sposób od początku życia na Ziemi.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/earth-arcturus-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 159

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o