[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Wtorek, 4 grudnia 2018

Archanioł Gabriel ~ Wtorek, 4 grudnia 2018

Przez Shelley Young

 

 

 

Dzisiaj chcielibyśmy zaproponować wam analogię, która pomoże wam lepiej zrozumieć energie 2018 r. do 2019 r.

Tegoroczny rok transformacji przypomina decyzję, że czas wyremontować dom ponieważ styl nie działa już dla was lub chcecie poprawić energię aby lepiej dopasować do waszych potrzeb i aktualnego gustu. Pierwszym etapem jest uświadomienie sobie, że nadszedł czas aby stare odeszło ponieważ nie wspiera was już tak jak kiedyś.

Następnym krokiem jest ocena tego co chcielibyście zmienić, jakie elementy chcielibyście zachować i co należy zrobić aby przygotować się na nowe. Być może trzeba będzie zburzyć ściany lub rozebrać podłogi. Być może będziecie musieli zająć się podstawami i przerobić systemy elektryczne lub hydrauliczne albo zmienić materiały aby zrobić to właściwie, aby było zdrowe i utrzymało was przez wiele lat.

Nawet jeśli zostały poczynione postępy, może to być frustrujące ponieważ wiele z tego dzieje się w obszarach, które ostatecznie się nie pokażą. Jest nieczysto i niewygodnie. Możecie odkryć rzeczy, które wymagają zainteresowania, o których wcześniej nie wiedzieliście. Mogą wystąpić opóźnienia. Ale powoli, ale pewnie, przy konsekwentnym wysiłku zaczynają się prace a nowa struktura zaczyna przybierać formę.

Drodzy, 2019 jest rokiem kiedy w końcu wybierzecie kolory, podniesiecie pędzel, udekorujecie i wreszcie będziecie cieszyć się pięknem swojej wizji i pożądanych rezultatów. Prace przygotowawcze musiały zostać wykonane i wykonane właściwie aby nowe było solidne i trwałe. Ponieważ poświęciliście czas na prawidłowe wykonanie fundamentalnych kroków nie trzeba będzie się nimi ponownie zajmować i możecie skupić się na bardziej radosnych aspektach tworzenia. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2018/12/04/daily-message-tuesday-december-4-2018/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 167

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o