Otrzymywanie tego, o co prosiliście ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Otrzymywanie tego, o co prosiliście ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Wychodzimy naprzeciw ludzkości aby uzyskać połączenie, które chcemy odczuwać, tak samo jak sięgacie po połączenie z nami i wszystkimi innymi istotami w wyższych królestwach. Widzimy was jako nasze dzieci i kochamy was bezwarunkowo. Dlatego nie ma niczego, co ktokolwiek z was mógłby kiedykolwiek zrobić, powiedzieć lub uwierzyć, że nie pozwoliłoby nam kochać was. Wyobraźcie sobie jak bardzo Źródło was kocha i jak wolni od osądu jesteście wszyscy.

Wskazujemy na to ponieważ chcemy abyście wszyscy uważali się za wystarczająco godnych otrzymania wszystkiego, co do was przychodzi od nas wszystkich w wyższych królestwach. Chcemy abyście wiedzieli, że nie musicie zapracować na to. Nie musicie zdobywać swojego miejsca w wyższych królestwach i nie musicie zdobywać tego, o co prosicie. Chętnie dajemy, dajemy i dajemy więcej.

Ale widzimy jak wielu z was odrzuca to, o co prosiliście a niektórzy z was są po prostu zbyt zajęci tym wszystkim, co według was musicie zrobić aby usiąść, zrelaksować się i otrzymać to, o co prosiliście. Zachęcamy więc do poświęcenia kilku chwil i zrobienia tego, ponieważ projektujemy tyle miłości, tyle energii i tak wiele pobrań i chcielibyśmy, aby więcej z was faktycznie otrzymywało to, co jest wysyłane.

Jest to czas Boskiej Kobiecości. Nadszedł czas abyście wszyscy odłożyli swoje narzędzia, odłożyli na bok swoje praktyki, chyba że naprawdę je lubicie i po prostu wpuścili to, co jest wasze. To jest wasze, ponieważ jesteście twórcami waszej rzeczywistości i to jest wasze, ponieważ tak bardzo was kochamy. Chcemy również zobaczyć co robicie ze wszystkim o co prosiliście. Jesteśmy bardzo ciekawi tego.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/receiving-what-youve-asked-for-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 142

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o