Lepsze Linie czasowe są bliżej niż myślicie ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Lepsze Linie czasowe są bliżej niż myślicie ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Odkrywamy możliwości, które stoją przed ludzkością w tym czasie i widzimy ile wyborów trzeba przejść do lepszych linii czasowych. Widzimy, że obecny stan rzeczy na planecie Ziemia faktycznie zachęca do wybrania jednej z tych lepszych linii czasu. Ale sposobem na dostęp do tych linii czasu nie jest wskazanie, co jest nie tak z waszym obecnym stanem rzeczy na Ziemi.

Zachęcamy was do odczuwania tego, co czujecie ale nie musicie ciągle wskazywać, jakie rzeczy są złe i tak naprawdę nie służy wam to. Rozwiązaniem problemów współczesnego społeczeństwa jest zawsze skierowanie się do wnętrza a sposób, w jaki uzyskujecie dostęp do tej linii czasu, na której chcecie się znaleźć, to zharmonizowanie się z nią. Teraz, to co mówimy wam to, że nie jesteście tak daleko od linii czasu dużo lepszych uczuć, niż mogłoby się wydawać.

Ludzkość robi wielkie postępy a te olbrzymie postępy są wynikiem wszystkiego, co widzicie w swoim świecie co jest niesprawiedliwe, co jest naprawdę złe. Wszystko to jest po to aby działać jako katalizator dla każdego z was, aby skierować się do wnętrza i znaleźć to, czego pragniecie. Teraz, mówimy szczególnie do tych z was, którzy zostaliście przebudzeni, ponieważ wiecie jak to zrobić.

Wiedzieliście w momencie gdy zrozumieliście, że możecie stworzyć swoją rzeczywistość, że lepszy świat jest możliwy. Wiedzieliście, że nie trzeba polegać na politykach, rządach, bankach lub korporacjach aby dokonać zmiany. Kiedy po raz pierwszy mieliście tę wiedzę, byliście bardzo podekscytowani i myśleliście, że zobaczycie zmianę wcześniej niż później. A teraz jesteście tutaj i niektórzy z was są w tym od dziesięcioleci, dlatego chcemy was zapewnić, że jesteście blisko tych linii czasu.

Otrzymujesz wsparcie od innych ludzi. Macie wsparcie energetyczne. Otrzymujecie wsparcie od takich jak my w wyższych królestwach i macie więcej wsparcia niż kiedykolwiek. Więc nie porzucajcie nadziei. Skierujcie się do wnętrza i odkryjcie tę wibrację a zobaczycie zmiany, które chcecie zobaczyć w otaczającym was świecie.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/better-timelines-are-closer-than-you-think-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 144

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o