Medytacja Pokoju w czasie Nowiu Księżyca – piątek, 7 grudnia 2018 o 2:45pm GMT(15:45 w Polsce)

Medytacja Pokoju w czasie Nowiu Księżyca –  piątek, 7 grudnia 2018 o 2:45pm GMT(15:45 w Polsce)

 

Ostatnie przyspieszenie światowych wydarzeń  pokazuje nam, że jeśli chcemy, aby nasza cywilizacja weszła w złotą erę prawdziwego globalnego pokoju, musimy nie wahać się i musimy dalej manifestować nasze marzenia, intencje i życzenia pokojowego świata, dopóki nie staną się naszą rzeczywistością.

Aby osiągnąć ten ostateczny cel, będziemy robić Medytację Pokoju w czasie każdego Nowiu o 2:45pm czasu UTC(15:45 w Polsce).

Księżyc w Nowiu to czas, w którym tworzymy nasze intencje, zasiewamy nasiona, które chcemy zrealizować w czasie Pełni Księżyca. Zaangażujmy się w doprowadzenie do ostatecznego pokoju na świecie bez niszczącej wojny na planecie!

https://www.thoughtco.com/new-moon-magic-206732

Jest to energetyczny portal, który pozwala nam rozpocząć budowę nowego cyklu od wewnątrz, czas na duchowy i emocjonalny restart.

Astrologia tego księżyca stanowi dobrą okazję do skupienia się na pracy wewnętrznej. I jak opisał Untwine, jest to dobry dzień “na wycofanie się ze świata zewnętrznego i wejście daleko i głęboko do uniwersalnego Oceanu Miłości, gdzie wszystko może zostać uwolnione i odnowione”.

http://recreatingbalance1.blogspot.com/2018/10/planetary-alignments-october-2018.html

Będziemy robić  Medytację Pokoju w czasie Nowiu Księżyca w Znaku Skorpiona w piątek, 7 grudnia 2018 o 2:45pm GMT(15:45 w Polsce).

 

Oto wydarzenie na Facebooku tej medytacji:

https://www.facebook.com/events/478321195895017/

Tutaj znajdziesz przewodnik audio:

https://goo.gl/UMG9Zd

 

Możesz przekonwertować strefę czasową GMT na lokalną strefę czasową tutaj:

http://www.thetimezoneconverter.com/

 

Oto instrukcje dla tej medytacji:

1. Użyj swojej własnej techniki, aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Określ swoją intencję i decyzję, aby Światowy Pokój stał się ostateczną rzeczywistością na tej planecie.

3. Wizualizuj słup lśniącego białego Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, następnie przechodzący przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, a następnie poprzez twoje ciało do środka Ziemi. Wizualizuj kolejny słup Światła wznoszący się ze środka Ziemi, następnie przez twoje ciało i wznoszący się ku niebu, ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej galaktyce. Siedzisz teraz pośród dwóch filarów Światła, Światła przepływającego jednocześnie w górę i w dół.

Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut i wezwij obecność i pomoc wszystkich istot Światła wewnątrz tych dwóch filarów Światła.

4. Wizualizuj Globalny Pokój ustanowiony na planecie, stan bez wojen i konfliktów.

Wizualizuj najważniejszych członków kabała aresztowanych i postawionych przed obliczem sprawiedliwości. Wizualizuj Deklarację Światowego Pokoju dostarczoną Organizacji Narodów Zjednoczonych przez wszystkie kraje na całym świecie uczestniczące w jej podpisaniu po raz pierwszy w historii ludzkości.

Zobacz ludzi Gai świętujących koniec wszystkich wojen i wszystkich konfliktów.

5. Wizualizuj fizyczne grupy Zgromadzenia Sióstr Róży(Sisterhood of the Rose), powstające na całej planecie, medytujące i podtrzymujące energię Bogini, pokazujące i inspirujące ludzi, jak żyć w harmonii, pokoju, akceptacji, współczuciu i miłości.

6. Wizualizuj Pracowników i Wojowników Światła gromadzących się i aktywujących wiry Bogini na fizycznych obszarach na całej planecie.

7. Możesz aktywować dodatkową technikę Wiru Bogini przekazaną przez Cobrę, ponieważ jest to bardzo silna i potężna aktywacja Bogini. Znajdziesz ją w 5:55 minucie tego filmu:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Źródło: https://www.welovemassmeditation.com/2018/05/meditation-update.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 213

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o