[Benjamin Fulford] Tajna wojna koncentruje się na SWIFT po tym jak George Bush Sr. został stracony

2018-12-10

Tajna wojna koncentruje się na SWIFT po tym jak George Bush Sr. został stracony

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

 

 

 

Od czasu śmierci Fuhrera Nazistowskiej Czwartej Rzeszy George’a Busha, walka o kontrolę nad światowym systemem finansowym a tym samym o proces decydowania o przyszłości ludzkości, koncentruje się obecnie na kontroli międzynarodowego systemu wymiany międzybankowej SWIFT.

Ostateczna bitwa rozgrywa się pomiędzy 13 liniami krwi, które tradycyjnie kontrolowały planetę a merytokratycznymi Gnostycznymi Iluminatami, którzy kontrolują amerykański kompleks militarno-przemysłowy, zgadza się wiele źródeł. Bitwa zbliża się do kulminacyjnego punktu, w którym George Bush Senior został “stracony“, co potwierdzają źródła Pentagonu i CIA.

Oto, co miało do powiedzenia źródło CIA:

Dowiedziałem się z dwóch źródeł, że G.H.W. Scherff (Bush) został oskarżony 10 września 2018 r. o zbrodnie przeciwko ludzkości, handel dziećmi, bunt i zdradę. Rzekomo domagał się ogody z trybunałem wojskowym przesłuchującym w jego sprawie aby został stracony/odebrał sobie życie, aby zachować swoją spuściznę w nienaruszonym stanie dla swojej rodziny i ludzi od niego zależnych. Trump podpisał nakaz śmierci. Więc to był klon, który został stracony, ponieważ mamy również dane wywiadowcze, że zmarł w czerwcu (inny klon). Myślę, że Bush/Scherff faktycznie zmarł w styczniu 1992 roku, dławiąc się sushi a następnie został wykończony przez Barbarę Bush zatrutą szmatką (jak widać na wideo zamieszczonym w zeszłym tygodniu). Sądy wojskowe mają rozpocząć się 2 stycznia 2019 r. “

Źródła Pentagonu ze swej strony powiedziały, prezydent USA Donald “Trump był ostrożny, nie organizując Bushowi 41 państwowego pogrzebu, podczas gdy temu ściganemu przestępcy odmówiono konia i kesonu takiego jak miał Reagan“.

Zwycięzcom należą się łupy, dla Trumpa, który wybrał byłego prokuratora Busha, Billa Parra, jako swojego następnego AG i wybrał ‘dzień, który okryje się niesławą’ 7 grudnia [rocznica Pearl Harbor], aby to zrobić,” źródło Pentagonu dodaje.

Źródło CIA zastanawiało się również, czy Barr zawarł “umowę, by uniknąć trybunałów wojskowych, a potem zostać ‘jak McCain’ “? (termin używany ostatnio dla stracenia/samobójstwa). Może zmienił stronę jak senator Lindsey Graham?

Śmierć Busha, byłego amerykańskiego ambasadora w Chinach, którego brat przekazał amerykańskie sekrety wojskowe temu krajowi (podobnie jak Hillary i Bill Clinton), oznacza, że ​​USA i Chiny również zmierzają do ostatecznej rozgrywki, podczas gdy rodziny krwi szukają chińskiej ochrony, według źródeł tajnego społeczeństwa.

Źródła Pentagonu twierdzą, że aresztowanie chińskiego konglomeratu Dyrektora Finansowego Huawei Meng Wanzhou “ma na celu zniszczenie Clintonów i ich zdradliwych związków z Chinami w latach 90.

Chińscy Masoni przyznali wcześniej temu pisarzowi, że zainwestowali dużo aby Hillary Clinton została wybrana na prezydenta USA, ponieważ obiecano im “Stany Zjednoczone Chin“, w tym ASEAN (Stowarzyszenie Narodów Azji Południowo-Wschodniej), Półwysep Koreański i Japonię.

Amerykański wywiad wojskowy potwierdził również wcześniej, że George Bush Senior zapewnił Chinom technologię niezbędną do dokładnego kierowania ich rakietami nuklearnymi.

Celem transferu technologii wojskowych do Chin przez Clintona/Busha było uczynienie Chin bardziej równoważnymi militarnie z G7, tak że ich planowana wojna “Gog vs. Magog” byłaby wystarczająco destrukcyjna aby doprowadzić do zaplanowanych sztucznych czasów ostatecznych.

Zamiast tego religijni fanatycy stojący za tym planem staną przed trybunałami wojskowymi “od stycznia 2019 r.” potwierdzają źródła Pentagonu i CIA.

Aby przygotować się do tych trybunałów, źródła Pentagonu mówią: “Generał armii Mark Milley został mianowany na następnego przewodniczącego Połączonych Szefów Sztabu (JCS) aby zapewnić ciągłość i chronić Trumpa w drugiej kadencji”.

To ogłoszenie zostało wydane niezwykle wcześnie aby wysłać wiadomość do tajnego państwa, ponieważ poprzedni przewodniczący JCS był z Armii i Armia została ponownie wybrana ponad Siły Powietrzne i Marynarkę” źródło kontynuuje. Dowództwo Sił Powietrznych i Marynarki było mocno wplątane w planowaną trzecią wojnę światową, dlatego tracą swoją kolej, by kierować całym Kolegium Połączonych Szefów Sztabów, zauważają źródła Agencji Wywiadu Wojskowego.

Aby zrozumieć na jakie światowe zmiany liczy, amerykański rząd wojskowy, przyjrzyjmy się temu, co powiedział amerykański sekretarz stanu Mike Pompeo w przemówieniu wygłoszonym w niemieckim funduszu Marshall Fund 4 grudnia 2018 roku.

https://ua.usembassy.gov/remarks-by-secretary-pompeo-at-the-german-marshall-fund/

W tym przemówieniu Pompeo powiedział, że musimy “zapytać, czy obecny porządek międzynarodowy służy dobru swoich obywateli tak dobrze, jak to możliwe a jeśli nie, musimy zapytać, jak możemy to napisać“.

Później w swoim wystąpieniu wyjaśnił, że obecne międzynarodowe instytucje, takie jak Bank Światowy, MFW, UE, ONZ, Unia Afrykańska i Organizacja Państw Amerykańskich, zawiodły i potrzebują dogłębnych reform.

Oto niektóre fragmenty jego przemówienia:

Bank Światowy i Międzynarodowy Fundusz Walutowy zostały założone aby pomóc w odbudowie rozdartych wojną terytoriów i promować prywatne inwestycje i wzrost, dziś instytucje te często doradzają krajom, które źle zarządzają swoimi sprawami gospodarczymi, w celu narzucenia środków oszczędnościowych, które hamują wzrost i wypierają podmioty sektora prywatnego …

Dziś w ONZ misje pokojowe przeciągają się przez dziesięciolecia, nie przybliżając do pokoju …

ONZ została założona jako organizacja, która przyjęła narody miłujące pokój …

Pytałem dzisiaj: czy nadal wiernie służą tej misji? … Czy UE zapewnia, że ​​interesy krajów i ich obywateli są umieszczone przed interesami biurokratów tutaj w Brukseli?

Jednak rozwiązania zaproponowane przez Pompeo – naśladowanie tego, co Trump robił w Stanach Zjednoczonych i potwierdzenie potęgi narodów – państw i przywództwa USA – pozostają daleko od kursu, gdy chodzi o zaoferowanie rozwiązań problemów, przed którymi stoi świat Zachodu na Planecie jako całości.

Na przykład nie wspomniał o obecnym systemie finansowym. kontrolowanym przez kilka skrzyżowanych rodzin, o zdewastowanej klasie średniej w G7 i stworzonych ogromnych lukach między bogatymi w reszcie świata w miejscach takich jak Chiny.

Sytuacja jest teraz taka, że ​​0,1% populacji kontroluje więcej bogactwa niż 90% populacji, jednak Pompeo nie proponuje zresetowania ani jubileuszu, aby poprawić sytuację.

Pompeo też nie wspomniał o tym, że ludzkość zniszczyła 60% życia zwierząt od lat 70-tych ani nie zaoferował jakiegokolwiek rozwiązania.

W rzeczywistości Trump napisał na Twitterze 8 grudnia, że ​​”porozumienie paryskie nie działa tak dobrze dla Paryża, protesty i zamieszki w całej Francji, ludzie nie chcą płacić dużych sum pieniędzy, zbyt wielu w krajach trzeciego świata (które są zarządzane w wątpliwy sposób), być może w celu ochrony środowiska.

Na pewno porozumienie z Paryża opierało się na oszukańczej nauce, że “węgiel powoduje globalne ocieplenie“. Nie będziemy tutaj wdawać się w szczegóły ale przyjrzyjmy się poniższemu linkowi, aby uzyskać doskonały przykład.

https://wattsupwiththat.com/2018/07/06/friday-funny-scottish-record-high-temperature-caused-by-ice-cream-truck/

Jednak przynajmniej próbowali.

Towarzystwo Białego Smoka proponuje alternatywę, która polega na zorganizowaniu przyszłej agencji planowania z merytokratycznym personelem, która będzie przewodniczyć wielomiliardowej kampanii, aby powstrzymać niszczenie środowiska i zakończyć ubóstwo.

Mogłoby to również zapewnić pracę “bezużytecznym zjadaczom” przeznaczonym do masowego morderstwa przez nazistowską frakcję, którą przejął Trump.

Chcielibyśmy, aby amerykański rząd wojskowy zaproponował coś podobnego i wprowadził na pokład Chiny, Indie i resztę świata.

W każdym razie frakcja globalnego ocieplenia zdaje się przegrywać walkę o Zachód, zwłaszcza we Francji, ich siedziby głównej frakcji globalnego ocieplenia Rothschildów. Tutaj źródła Pentagonu mówią: “były francuski szef sztabu, zwolniony przez francuskiego prezydenta Emmanuela Macrona, generał armii Pierre de Villiers, to Wyborem Ludzi do Pałacu Elizejskiego.” Dodają, że: “Le Pen jest silniejsza niż miecz i jeśli nie może być prezydentem, byłaby dobrą premier lub ministrem spraw zagranicznych.

Walka amerykańskiego rządu wojskowego przeciwko rodzinom linii krwi jednak jest daleko od zakończenia. Wracając do przemowy Pompeo z początku tego artykułu, zauważamy, że powiedział:

Ameryka zamierza przewodzić teraz i zawsze: na przykład tutaj w Belgii w 1973 r. banki w 15 krajach utworzyły Swift w celu opracowania wspólnych standardów dla płatności transgranicznych i są obecnie integralną częścią naszej globalnej infrastruktury finansowej. Swift niedawno odłączył irańskie banki usankcjonowane przez swoją platformę z powodu niedopuszczalnego ryzyka, które reprezentują dla systemu i system jako całości. “

To, do czego tu nawiązano, to europejska (linia krwi) i chiński wysiłek by obejść sankcje amerykańskie Swift, ustanawiając alternatywny system płatności międzynarodowych.

Dzieje się to teraz a kraje takie jak Indie, Rosja i Chiny pozbywają się Swift aby położyć kres amerykańskiej kontroli nad międzynarodową infrastrukturą finansową.

Stany Zjednoczone zareagowały wymuszając zmiany w reżimie w krajach europejskich próbujących wydostać się ze Swift, więc są to (częściowo) problemy Francji.

Drugim wielkim polem bitwy jest Japonia. 6 grudnia Softbank Corporation poinformował o czterogodzinnym zamknięciu swojej mobilnej i telefonicznej sieci telekomunikacyjnej.

Softbank pracował z Huawei (nazwa 華為 przy okazji oznacza “dla Chin”), aby sprzedawać swoje telefony i korzystać z systemu płatności.

Istnieje również podejrzenie, że Softbank używa IPO w swojej jednostce telekomunikacyjnej, ustalonej na 19 grudnia, jako ukryty sposób sprzedaży oddziału Chinom, w szczególności Huawei’owi, twierdzi CIA.

Należy pamiętać, że Softbank przejął zarządzanie Fortress Asset, do którego należy Musashi KK, firma, której maszyny liczą ponad 80 procent głosów w Japonii.

Richard Koshimizu z Niezależnej Partii Japonii dostarczył szczegółowych dowodów na to, że firma założona przez dziadka premiera Shinzo Abe, byłego premiera Nobusuke Kishi, fałszuje japońskie wybory.

Warto również zauważyć, że w zeszłym tygodniu rząd Abe przyjął ustawę o prywatyzacji zasobów wodnych Japonii i rzekomo są sprzedane z rabatem Veoli, filii francuskiej gałęzi rodziny Rothschildów.

Przypomniał także, że prezes Softbanku, Masayoshi Son, otrzymał co najmniej 45 miliardów dolarów od izraelskiej marionetki (Rothschildów) dziedzicznego księcia Mohammeda bin Salmana.

Czy ktoś chce postawić na Son’a?

 

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2018/12/10/secret-war-centers-on-swift-after-george-bush-sr-is-executed/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o