Globalny Reset Nadchodzi!

Globalny Reset  Nadchodzi! Obszerny plan  był organizowany przez wiele lat, aby wywołać ogromną pozytywną zmianę na tej planecie. Bzie to wdrożenie uczciwej sprawiedliwości prawnej, aby położyć kres wykorzystywania populacji tej planety i ekosystemów powodem, dla którego wiemy o tym wcześniej jest, ponieważ  informacje zostały przekazane przez  informatorów, aby pomóc nam się przygotować. Tutaj jest kilka kluczowych informacji na temat planu i co możecie zrobić, aby pomóc,

 

Co należy wiedzieć o tym Przejściu:

1) Wielu wybranych urzędników,dyrektorów generalnych, wielkich bankierów itp. popełniło ekstremalne przestępstwa przeciwko ludzkości, skradli ogromne sumy pieniędzy, skorumpowali naszą strukturę społeczeństwa, media, finanse itp.

 

2) Opór został zorganizowany a tajni pracownicy oficjalnych agencji aresztują ich legalnie i otrzymają oni uczciwy proces aby uwolnić planetę.

 

3) Środki masowego przekazu będą przekazywać jasne dowody na to, co naprawdę się dzieje.

 

4) System finansowy zostanie zamknięty na 3 do 15 dni, wasze pieniądze nie znikną, nowy uczciwy system zastąpi go z większą obfitością dla wszystkich. Stary system oparty był na wirtualnych długach oderwany od realnej wartości, pozwalając małym grupom ludzi kraść i manipulować pieniędzmi na całym świeci. Wszystkie wierzytelności wobec banków tym samym zostaną anulowane. Uczciwe długi między prywatnymi osobami i firmami będą nadal musiały być honorowane. Nowy system będzie opierał się na rzeczywistości ( zwłaszcza standard złota) aby zapewnić uczciwą wymianę. Ogromne ilości skradzionego majątku zostaną ponownie rozdzielone i udostępnione każdemu człowiekowi na planecie.

 

Co możecie zrobić aby pomóc: 

1) Przejdziemy przez to pokojowo, mogą wystąpić tymczasowe zakłócenia w dostawach energii i zaopatrzeniu w żywność. Upewnijcie się, że macie artykuły pierwszej potrzeby na 3 do 15 dni.

2) Pozostańcie w spokoju, to nie jest stan wojenny lub zamach. Nic nie będzie na was narzucone. Żadna krwawa zemsta nie będzie dozwolona. To będzie uczciwa sprawiedliwość.

3) Zdobądź informacje dla siebie. Dotrzyj do innych, dyskutuj, słuchaj zapowiedzi, przeprowadź
 swoje własne badania.

4) Konflikty między wami były sztucznie stworzone, aby dzielić i rządzić. Musimy żyć w pokoju jak bracia i siostry.

5) Jeśli możecie, pomóżcie aby każdy miał opiekę i zapewnione podstawowe potrzeby.
 

Dokładna data tego wydarzenia nie może być przewidziana, ale plan ma się dobrze. Będziemy żyć w pokoju z większą obfitością i wolnością. Poprzednio stłumione rozwiązania zostaną wydane dla całej  planety a ogromne prawdziwie humanitarne i ekologiczne projekty zostaną wprowadzone.

Wyzwolenie teraz.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 1300

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
tonikAngelusJanzefirekXander Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
Michał
Gość
Michał

Świetna wiadomość!!!

Xander
Gość
Xander

Ok, słyszę to od kilku lat, może w końcu nastąpi 🙂

zefirek
Gość
zefirek

Dzieje się dużo, ale za kulisami. Mało ludzi jest zorientowanych w temacie, gdyż media o tym nie mówią. Czekam na oficjalne przesłanki, by osoby mówiące o tych zmianach / wydarzeniu /, nie były brane za wariatów. Wyczekiwana prawda, uzdrowi atmosferę…

Jan
Gość
Jan

Pieniądze to nie wszystko. Na tym świecie dzieją się potworne łajdactwa. Już tyle lat czekam na wyzwolenie tego świata ze szponów zła. Najpierw była mowa o 21-12-2012… I nic się nie wydarzyło… A tymczasem – Nasze zdrowie stało się źródłem dochodu. Skuteczne leki są ukrywane. Rak stał się niezwykle dochodowym biznesem… Dzieci są porywane i sprzedawane – pedofilom, na ofiary rytuałów satanistycznych a czasem też są ofiarami kanibali. Jesteśmy truci ze wszystkich stron – z góry (chemtrails), szkodliwe dodatki do żywności, szkodliwe składniki leków, przymusowe szczepienia szkodliwymi szczepionkami (rtęć, aluminium)… Czy kiedyś doczekam się tego dnia, gdy ci wszyscy zbrodniarze… Czytaj więcej »

Angelus
Gość
Angelus

:))

tonik
Gość
tonik

Jak ma dotrzeć informacja o nadchodzących zmianach, do dużej części osób, skoro nadal “śpią”?! Tak mają “zabetonowane” umysły przez opresyjny system zakazów i nakazów, że nie potrafią myśleć samodzielnie. Jedyną linią obrony na te rewelacje, jest automatyczne negowanie wszystkiego, co odbiega od linii medialnej głównego nurtu. Takim przykładem nieświadomości społeczeństwa, że są dowody na zakłamanie systemu, są smugi chemiczne na niebie. Od 20 lat, są wylewane tony chemikaliów nad naszymi głowami, a ludzie tego nie widzą. Gruba zawiesina chemikaliów, odcina nas od życiodajnych promieni słońca, siejąc spustoszenie w faunie i florze… a tym samym i w naszych organizmach. Da się… Czytaj więcej »