Uwierzcie w siebie ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Uwierzcie w siebie ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Cieszymy się, że ludzkość jest gotowa uwierzyć, że wszyscy możecie dotrzeć do miejsca, do którego zmierzacie. Istnieje między wami poczucie, że ludzie są zdolni do zmiany na lepsze a to poczucie nie istniało jeszcze dziesięć lat temu. Coraz więcej z was pokłada wiarę w siebie, pokładacie wiarę w ludzkość, pomimo tego co widzicie w zewnętrznym świecie.

Wiemy, że ludzkość robi ogromne postępy, ponieważ jesteśmy w stanie czytać pola energetyczne każdego z was na planecie ale czasami trzeba iść dalej w wierze. A wiara, którą chcecie mieć zaczyna się od każdego z was, jako jednostek mających wiarę w siebie. Jeśli możecie przyznać, że przeszliście długą drogę w swojej ewolucji to z pewnością możesz spojrzeć na kogoś, kto się zachowuje źle i zobaczycie możliwość, że dana osoba może i będzie wprowadzać niezbędne zmiany.

Kiedy pokładacie swoją wiarę we wszechświecie i w planie dla ludzkości, pokładacie swoją wiarę w siebie i swoją wiarę w Źródle. Energia Źródła w każdym z was jest wystarczająco silna aby przezwyciężyć wszelkie egoistyczne perswazje. I pamiętajcie, że kiedy ewoluujecie i rozwijacie się, tak samo jest w przypadku Źródła. Oznacza to, że sygnał w was staje się coraz silniejszy. Oznacza to, że każdemu na Ziemi trudniej jest zignorować esencję Źródła, która pochodzi z wnętrza.

Wy, którzy jesteście przebudzeni, jesteście przywódcami tego ruchu i im więcej włożycie wiary w siebie i w ludzkość, tym bardziej będziecie widzieć waszych współbliźnich żyjących w zgodzie z waszymi wysokimi oczekiwaniami wobec nich.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/put-your-faith-in-yourselves-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 123

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o