Medytacja Grudniowego Przesilenia w piątek, 21 grudnia o 10:23 PM UTC

Medytacja Grudniowego Przesilenia w piątek, 21 grudnia o 10:23 PM UTC (23:23 w Polsce)

 

 

 

 

Zbliżamy się do grudniowego przesilenia, które nastąpi 21 grudnia o 10:23 PM UTC (23:23 w Polsce). W tym dniu na półkuli północnej Słońce osiąga najniższe położenie na niebie, co sprawia, że ​​jest to najkrótszy dzień w roku a także początek zimy. Na półkuli południowej Słońce osiągnie najwyższą pozycję na niebie, dzięki czemu jest to najdłuższy dzień w roku a także wyznacza początek lata.

https://www.timeanddate.com/calendar/winter-solstice.html

Jak powiedział nam Cobra, okno Wzniesienia dla planety Ziemia otworzyło się 25 maja 1975r. Będzie ono zamknięte 7 lipca 2025 r. Zawsze istniał plan Sił Światła aby oczyścić pierwotną anomalię ciemności i wywołać Wydarzenie podczas tego okna czasowego i ten plan się nie zmienił.

http://2012portal.blogspot.com/2016/03/the-ascension-plan.html

Personal Notes from Ascension Conference Sao Paulo

W tym okresie czasu od 1975 do 2025 roku, podczas każdego Grudniowego Przesilenia nasz układ słoneczny jest wyrównany w linii prostej z płaszczyzną galaktyki a zatem z galaktycznym centralnym słońcem. W rezultacie otrzymujemy błysk energii z Centralnego Słońca podczas każdego Grudniowego Przesilenia.

https://recreatingbalance1.blogspot.com/2016/12/winter-solstice-alignment.html

 

Możemy użyć tej fali energii aby wycentrować się ze Światłem i pozwolić mu płynąć przez nasz Układ Słoneczny aby pomóc rozwiązać wszystkie pozostałe problemy powodujące opóźnienie Wydarzenia.

http://2012portal.blogspot.com/2018/10/situation-update.html

Światło emanujące z Galaktycznego Centralnego Słońca może pomóc w rozpuszczeniu implantów umieszczonych u populacji na powierzchni. To z kolei przyspieszy proces planetarnego wyzwolenia.

http://2012portal.blogspot.com/2015/06/implants.html

W 2018 r. nastąpi to w piątek, 21 grudnia a my przeprowadzimy medytację dokładnie o godzinie Grudniowego Przesilenia o 10:23 PM UTC (23:23 w Polsce).

Zachęcamy do przyłączenia się do nas i podzielenia się tą medytacją daleko i szeroko.

 

Tutaj możecie sprawdzić czas tej medytacji dla lokalnej strefy czasowej:

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=December+Solstice+Meditation&iso=20181221T2223&p1=1440&am=15

Oto zegar odliczający do dokładnego czasu tej medytacji:

https://www.timeanddate.com/countdown/generic?iso=20181221T2223&p0=1440&msg=December+Solstice+Meditation&font=cursive

Oto link do wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/1276529765842683/

Oto playlista z przewodnikami audio:

https://www.youtube.com/playlist?list=PL-ujIE4tLGbGAFU-ATmTjBJlX4d41eHHs

 

Oto instrukcje: (sugerowany czas tej medytacji to 15 minut)

 

1. Użyj własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję wykorzystania tej medytacji Grudniowego Przesilenia jako narzędzia do przyspieszenia procesu Wzniesienia dla planety Ziemia i jej mieszkańców.

3. Wizualizuj filar Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca a następnie przechodzący przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, a następnie poprzez twoje ciało do środka Ziemi. Wizualizuj kolejny filar Światła wznoszący się ze środka Ziemi, następnie w górę przez twoje ciało i w kierunku nieba ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej galaktyce i wreszcie łączący się z Centrum Galaktyki i Źródłem. Znajdujesz się teraz pośród dwóch filarów Światła, Światła płynącego jednocześnie w górę i w dół. Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut.

4. Wizualizuj wszystkie fizyczne grupy Siostrzeństwa Róży, Pracowników i Wojowników Światła wokół planety otoczonych różowym Ciekłym Światłem EELA (Syryjskiego anioła Miłości). Wizualizuj to Światło zakotwiczone głęboko we wszystkich Pracownikach i Wojownikach Światła, łącząc ich jeszcze bardziej z energią Bogini, przygotowując ich do ich specjalnych zadań w czasie Wydarzenia.

5. Wizualizuj Fioletowy Płomień oczyszczający wszystkich ludzi na powierzchni Ziemi, uwalniając ich od wszelkich programów kontroli i stłumienia. Wizualizuj wszystkie negatywne zachowania i programowanie umysłu sił ciemności usunięte z ludzkości i wszystkie implanty wprowadzane do populacji na powierzchni całkowicie rozpuszczone.

6. Wizualizuj Biały Ogień AN usuwający wszelką pozostałą negatywną broń na płaszczyźnie fizycznej, plazmowej, eterycznej i astralnej. Wizualizuj wszystkie operacje Sił Światła postępujące z pełną prędkością.

7. Wizualizuj Wydarzenie mające miejsce, przywracając Jedność, Harmonię, Pokój i Dobrobyt Ziemi i jej mieszkańcom. Wizualizuj wszystkich, jak ponownie nawiązują kontakt ze swoimi wyższymi jaźniami i przewodnikami duchowymi.

 

Bogini chce Wniebowstąpienia i Wniebowstąpienie będzie!

 

Możecie dowiedzieć się więcej o Białym Ogniu AN, jeśli chcecie:

https://recreatingbalance1.blogspot.com/2017/05/white-fire-of-an.html

 

Zwycięstwo światła!

 

 

 

 

Źródło: https://www.welovemassmeditation.com/2018/12/december-solstice-meditation-on-friday.html

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o