Wolność od ograniczeń ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Wolność od ograniczeń ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Nigdy nie myliliśmy was z istotami, które pozwoliłyby się kontrolować innym. Nie jesteście gatunkiem, który chce być pod obcasem jakichkolwiek innych istot, w tym innych ludzi. Fakt, że zgodziliście się inkarnować na planecie i w wymiarze, w którym ma miejsce ten rodzaj ucisku oznacza, że ​​zrobiliście to z bardzo dobrego powodu.

Chcieliście wiedzieć jak to jest mieć tyle radości i tyle wolności, więc zdecydowaliście się najpierw doświadczyć czegoś przeciwnego. Ogromna większość ludzi gra ze sobą i jest to gra w ograniczenia. Teraz, gdy gra się skończy i zostanie nałożonych na was dużo mniej ograniczeń, odczujecie radość. Wkroczycie w swoją moc w bardzo odważny sposób.

I uświadomicie sobie również, że zgodziliście sie na ciemięzców ponieważ byliście nimi w poprzednich wcieleniach. To nie kara. To nie jest zemsta. To wcale nie jest ten rodzaj karmy. To wasza chęć doświadczenia czegoś, co ostatecznie doprowadzi was do miejsca szczerego współczucia dla siebie nawzajem i dla wszystkich, którzy kiedykolwiek byli uciskani na Ziemi i wszędzie w galaktyce.

Robicie ten krok naprzód w swojej świadomości, jednocześnie wyrzucając kajdany swoich ograniczeń, ograniczeń, które zgodziliście się nałożyć na siebie. Te dwa doświadczenia są ze sobą powiązane. Nie jesteście tutaj po to aby pokonać tych, którzy byli gnębicielami. I mają oni wiele imion. Nie musimy podawać wam jednego z tych imion. Wszyscy wiecie, o kim mówimy.

Jesteście tutaj aby uzyskać dostęp do swojej władzy pomimo aktualnego stanu rzeczy w waszym świecie. Wy jesteście tymi, którzy przyniosą energie o wyższych częstotliwościach i pozwolicie im przejść przez was i udostępnicie je innym, pomimo tego, że cieszycie się jedynie odrobiną wolności, która nadchodzi do was w tym życiu.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/freedom-from-limitations-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 137

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o