ROZPRZESTRZENIAJCIE TO WIRUSOWO! AKTYWACJA POWROTU ŚWIATŁA 20-01-2019/21-01-2019

ROZPRZESTRZENIAJCIE TO WIRUSOWO! AKTYWACJA POWROTU ŚWIATŁA 20-01-2019/21-01-2019

 

 

 

Nadszedł czas aby ponownie podjąć działanie! Czas wziąć losy naszego świata w nasze ręce! Wszyscy zgadzamy się, że proces wyzwolenia  planety trwa zbyt długo. Oto nasza szansa na wspólne przyspieszenie tego procesu. Dlatego wykorzystamy okazję całkowitego zaćmienia Księżyca 20 i 21 stycznia do stworzenia portalu, przez który zunifikujemy naszą świadomość i oświecimy pole energetyczne wokół planety.

Rozprzestrzeniajcie to wirusowo! Udostępnijcie na całym świecie! Opublikujcie to na swoich stronach i blogach. Zaproście grupy duchowe aby do nas dołączyły. Jeśli znacie alternatywne media możecie to do nich wysłać. Możecie utworzyć wydarzenie na Facebooku dla swojej lokalnej grupy osób, które robią to w waszej części świata. Do tego wydarzenia potrzebujemy również jednej głównej grupy na Facebooku. Możecie utworzyć film o tym i opublikować go na Youtube.

Badania naukowe potwierdziły pozytywne efekty masowych medytacji na społeczeństwo ludzkie tak więc każdy z was, kto weźmie udział w tej medytacji może rzeczywiście pomóc nam przybliżyć Wydarzenie i Pełne Ujawnienie:

http://thespiritscience.net/2015/06/18/studies-show-group-meditation-lowers-crime-suicide-deaths-in-surrounding-areas/

http://www.worldpeacegroup.org/washington_crime_study.html

Ta medytacja pomaga Siłom Światła uziemić energię Światła na powierzchni planety aby rozwiązać impas między Siłami Światła i ciemności, ostatecznie uwalniając ludzkość. Liczba osób wykonujących tę medytację jest najbardziej wpływowym czynnikiem w sile ludzkiej populacji na powierzchni dla  przyspieszenia tego procesu.

Możemy osiągnąć masę krytyczną 144 000 ludzi wykonujących tę medytację! Spowoduje to masową reakcję łańcuchową uzdrowienia w polu energii na całym świecie. Siły Światła będą koncentrować się na całym kontynencie amerykańskim (Ameryce Północnej i Południowej), który zostanie całkowicie objęty przez zaćmienie:

https://www.timeanddate.com/eclipse/lunar/2019-January21

 

Mapa astrologiczna dla naszej medytacji pokazuje potężną Wielką Kwadraturę pomiędzy Księżycem a węzłem Księżyca, opozycję Słońca i Merkurego oraz kwadratury Urana, Eris i Pallas. Wiele planet na tym wykresie tworzy wiele potężnych aspektów (łącznie około 20 aspektów!) z Centrum Galaktyki, Plejadami i Syriuszem. Ta potężna konfiguracja tworzy punkt maksymalnego napięcia, które zostanie uwolnione w wielkim kosmicznym przełomie.

W tym momencie Kosmiczne Centralne Słońce wyśle ​​ogromny puls Światła poprzez całe Stworzenie. Impuls ten będzie bodźcem dla początku ostatecznego usunięcia całej ciemności ze Stworzenia i bodźcem dla rozpoczęcia przygotowań do nowego kosmicznego cyklu.

Siły Światła mają pewien plan na ten dzień i ten plan zostanie ujawniony dopiero po zakończeniu medytacji.

Celem naszej medytacji jest zakotwiczenie jak największej ilości Światła na powierzchni planety.

Będziemy robić tę medytację w momencie maksymalnego zaćmienia Księżyca w poniedziałek 21 stycznia o 00:11 czasu EST w Nowym Jorku. To jest godz. 14:11 czasu JST w Tokio, 13:11 czasu CST w Tajpej i Pekinie, 7:11 czasu EET w Kairze, 6:11 czasu CEST w Paryżu, 5:11 czasu GMT w Londynie. Centralna i zachodnia część Stanów Zjednoczonych nadal będzie miała niedzielę, 20 stycznia, terminem będzie: 11:11 czasu CST w Chicago, 10: 11 rano czasu MST w Denver i 21:11 czasu PST w Los Angeles, 6:11:11 21.01.2019 w Polsce.

Tutaj możecie sprawdzić czas medytacji dla swojej strefy czasowej:

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=RETURN+OF+LIGHT&iso=20190121T001111&p1=179

 

 

Playlista Smaly7 przewodników audio w różnych językach:

https://www.youtube.com/watch?v=yf6bpA-xbbs&list=PLVOwQLKLBlsOSJEdQeZ9gWS9QiApvdR3y

 

Instrukcje:

1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Określ swoją intencję użycia tej medytacji jako narzędzia aby przynieść Światło na powierzchnię planety.

3. Wizualizuj filar lśniącego białego Światła emanujący z Kosmicznego Centralnego Słońca a następnie rozprowadź go do Centralnych Słońc wszystkich galaktyk w tym wszechświecie. Następnie wizualizuj to światło wchodzące przez Galaktyczne Centralne Słońce, następnie przechodzące przez plejadiańskie gwiezdne wrota Alkione, następnie przechodzące przez gwiezdne wrota Syriusza, a następnie wchodzące do naszego Układu Słonecznego i przechodzące przez wszystkie istoty Światła w naszym Układzie Słonecznym, a następnie przez wszystkie istoty na Ziemi i także poprzez twoje ciało do środka Ziemi.

 

 

4. Wizualizuj to Światło transmutujące całą pozostałą ciemność tego Wszechświata aż pozostanie tylko Światło. Wizualizuj początek nowego wielkiego kosmicznego cyklu, przynoszącego czyste Światło, Miłość i Szczęście wszystkim istotom w całym Wszechświecie.

5. Podnieś ręce nad głowę i zacznij obracać się zgodnie z ruchem wskazówek zegara.
 
6. Wykonując to śpiewaj mantrę iiii (wymawianą ee-ee) aby wibrowała w twoim ciele i wizualizuj swoje ciało przemieniające się w lśniący filar Światła z milionami tęczowo zabarwionych gwiazd rozsianych wewnątrz tego filaru Światła.

7. Śpiewaj mantrę i obracaj się. Po kilku minutach opuść ręce blisko ciała i kontynuuj obracanie zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

8. Robiąc to, zacznij śpiewać mantrę eeeaaa tak aby wibrowała w twoim ciele i wizualizuj tęczowy wir Światła rozszerzający się z twojego serca na zewnątrz na całą planetę.

 

Ten tęczowy wir wzywa obecność twoich bliźniaczych dusz, bratnich dusz, duchowych  rodzin, twoich przewodników duchowych, Wniebowstąpionych Mistrzów, Plejadian, aniołów, delfinów i innych istot Światła. Wizualizuj swoje bliźniacze dusze, bratnie dusze i swoje duchowe rodziny przebudzające się i łączące się z tobą w Jedną istotę w mandali Światła.
 

Sugerowany czas dla naszej medytacji to 20 minut.

Bogini chce Światła i Światło będzie!

Aktualizacje dotyczące Medytacji Powrót Światła:

http://2012portal.blogspot.com

 

 

 

Źródło: https://2012portal.blogspot.com/2018/12/make-this-viral-return-of-light.html

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 5648

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
trackback