Podnoszenie Zasłony ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Podnoszenie Zasłony ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy bardzo zainteresowani tym aby zobaczyć jak będziecie cieszyć się uczuciem wyzwolenia, kiedy uwolnicie się od ograniczeń, które nałożyliście na siebie. Doświadczenie to jest takie, które można dostać tylko raz ponieważ nigdy nie przeniesiecie się z takiego miejsca ograniczenia do takiego miejsca wyzwolenia. Nie jest to możliwe w żadnej innej zmianie wymiarów, jaką wykonacie na swojej drodze powrotnej do Źródła.

Umowy, które zawarliście by być trzecio-, a teraz czwarto- wymiarowymi zanim się inkarnowaliście, to takie, które nie przyjęliście lekko. To te, o których wiedzieliście, że będą najwyższym wyzwaniem istnienia a teraz, gdy zbliżacie się do uwolnienia tego całego ograniczenia możemy odczuwać w was podekscytowanie i entuzjazm.

Chcemy abyście wiedzieli, że wolność od ograniczeń, o której mówimy, nie ma nic wspólnego z pieniędzmi, granicami, rządami, a nawet kabałem/iluminatami/ jakkolwiek się nazywają w tym momencie. Wy będziecie tymi, którzy podniosą zasłonę i nastąpi to gdy prawdziwie rozpoznacie, że jesteście nieskończonymi i wiecznymi istotami światła i miłości.

Kiedy zaczniecie żyć tą prawdą w każdej chwili, wtedy nic w waszej gospodarce nie będzie mogło was powstrzymać. Żadne chemtrail nie jest wystarczająco silne aby obniżyć waszą wibrację i nie ma nic, co ktoś mógłby zrobić, kto jest na jednym z tych stanowisk władzy, co będzie mogło przywrócić na was ograniczenia.

Jednym z największych złudzeń jakie przeżywacie jest to, że ludzie poza wami mają jakąkolwiek kontrolę nad wami. Nie decydują o was czy jesteście w sercu, czy nie. To wszystko zależy od was i to jest wolność, której szukacie.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/lifting-the-veil-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o