Lemuria – Jej pochodzenie ~ Adama ❤

Adama ~ ❤

 

 

 

 

Adama ~ ❤Lemuria istnieje po dziś dzień w częstotliwości piątego wymiaru, jeszcze niewidocznej dla waszego trójwymiarowego widzenia i percepcji.

Dla was wszystkich, którzy wciąż odczuwają żal straty, podzielmy się z wami tym, że Lemuria nigdy nie została całkowicie zniszczona jak to postrzega wasze obecne zrozumienie. Ponieważ zasłona między wymiarami wciąż staje się coraz cieńsza, chcemy was zapewnić, że w niezbyt odległej przyszłości, dla osób zaangażowanych w proces wniebowstąpienia, wasza ukochana Lemuria w swoim nowym Splendorze i chwale objawi się wam w bardzo fizyczny i namacalny sposób.

Kiedy otworzycie się na bardziej świadomy sposób życia i uwolnicie zniekształcone i błędne systemy wierzeń, które przyjęliście w ciągu ostatnich tysiącleci, będziecie w stanie ponownie dostrzec ukochaną Ojczyznę. W końcu będziecie mogli wkroczyć aby zostać przyjętymi przez nią z całą Miłością i Wspaniałością, którą teraz ma do zaoferowania. Kiedy będziecie gotowi zostaniesz zaproszeni do świadomego przyłączenia się do nas w tym miejscu raju. W momencie wybuchu Lemuria i to, co reprezentowała na planecie zostały przeniesione do częstotliwości czwartego wymiaru, która później przekształciła się w piątą. Nadal rozwijała się i ewoluowała do poziomu doskonałości i piękna, które teraz osiągnęła, zamieszkałą przez tych, którzy zostali ocaleni, kiedy Lemuria zatonęła.

Jeśli ta informacja wywoła łzy w waszych oczach, otwórzcie serce aby uleczyć bóle, które były w was zakopane przez tak długi czas. Niech płynie wasz żal! Pozwólcie łzom przynieść uzdrowienie każdej części waszej istoty. Pozwólcie sobie naprawdę to poczuć i obejmijcie to w swoim sercu poprzez oddech. Pozwólcie aby wszystkie wspomnienia i ból były w pełni odczuwane bez tłumienia czegokolwiek. W ten sposób przyniesiecie swoje uzdrowienie, wzrost za wzrostem. Gdy wdychacie ból przez oddech, te odciski rozpłyną się i zostaną uzdrowione na zawsze. Poproście Wyższą Jaźń aby pomogła wam odkryć te zapisy, które powstrzymują was od posuwania się naprzód w kierunku nowej chwalebnej rzeczywistości.

W codziennej medytacji prosimy o wierne wykonywanie tej pracy dopóki nie poczujecie się spełnieni. Połączcie się z nami i z naszą Miłością, z serca do serca. Poproście o naszą pomoc a my będziemy z wami gdy będziecie wykonywać tę najważniejszą wewnętrzną pracę. Wszyscy w Telos chętnie pomagamy wam wszystkim, którzy zwrócą się do nas w waszych sercach. Jesteśmy cywilizacją, która osiągnęła wielkie otwarcia serca i nasze wibracje pulsujące z Sercem Boskiej Matki. Stopniowo głęboki ból zniknie i poczujecie się znacznie lżej. Oczyszczenie tego bólu pomoże wam także w otwarciu waszej pamięci i postrzeganiu waszej prawdziwej tożsamości. Pozwoli wam to dokonać gigantycznych skoków w waszą pełną duchową, emocjonalną i fizyczną ewolucję i odnowienie.

Zapraszamy was do przyjścia do Telos w nocy, podczas gdy wasze ciało śpi. Mamy wielu doradców duchowych, którzy chcą z wami pracować. Każdemu kto przychodzi przydzielono trzech doradców, którzy będą z wami ściśle współpracować. Jeden koncentruje się na uzdrawianiu ciała emocjonalnego, drugi skupia się na uzdrawianiu ciała mentalnego a trzeci skupia się na uzdrawianiu ciała eterycznego, łącznie w jedności z Boską Obecnością.

(Z ksążki Telos 1 autorstwa Aurelia) ❤

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/groups/adamaguidance/permalink/2146577935431495/

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 151

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o