Lemuria – Jej pochodzenie ~ Adama ❤

Adama ~ ❤

 

 

 

 

Pozdrowienia, moi przyjaciele, tutaj Adama. ❤

Wśród ludności na powierzchni panuje powszechna opinia, że ​​Lemuria została zniszczona pod falami Oceanu Spokojnego ponad 12 000 lat temu i że już nie istnieje. Z perspektywy trzeciego wymiaru jest to całkowicie prawdziwe. Kataklizm, który zniszczył większość naszego kontynentu wraz z prawie 300 milionami naszych ludzi, spowodował bolesną dewastację fizycznej powierzchni planety i jej mieszkańców.

Stworzyło to ogromny szok dla Matki Ziemi. Niemal z dnia na dzień, w końcowej fazie, zniknęła nasza ukochana Lemuria, uważana za kolebkę cywilizacji tej planety. Reszta świata była kompletnie oszołomiona opłakując wielką stratę. Ból utraty Ojczyzny był tak wielki, że nawet dzisiaj większość z was wciąż odczuwa ból i traumę głęboko w pamięci komórkowej.

Dusze, które zginęły w tym czasie były najbardziej dotknięte traumą. Wielu z was, którzy ucierpieli z powodu zniszczenia naszego kontynentu, całkowicie zamknęło się w pamięci waszego chwalebnego pochodzenia jako Lemurian, ponieważ dla was zakończenie było tak tragiczne. Wasz ból i żałoba zostały zakopane głęboko w waszej podświadomości czekając na czas, kiedy będą mogły wynurzyć się i zostać uzdrowione. Celem tych informacji jest pomóc wam, którzy czytają te słowa aby zacząć świadomie uzdrawiać te zapisy, w sobie i na naszej planecie. Dlatego, moi drodzy bracia i siostry, z wielką miłością i współczuciem oferujemy wam naszą pomoc.

(Z ksążki Telos 1 autorstwa Aurelia) ❤

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/groups/adamaguidance/permalink/2146563935432895/

 

 

 

 

 

 

 

 

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o