Nasze Galaktyczne Połączenie ~❤ Adama ~❤

Nasze Galaktyczne Połączenie ~❤ Adama ~❤

 

 

 

Wy na powierzchni znajdujecie się POWYŻEJ nas i PONIŻEJ Galaktycznego Dowództwa. Otrzymujecie Światło z góry i z dołu. Jesteście pomiędzy dwoma Wielkimi Siłami Światła. My tutaj, w Telos, bardzo uważnie obserwujemy wasza populację na powierzchni, monitorując wasze ruchy i zgłaszając to do naszych rad. Wiemy wszystko, co dzieje się na powierzchni Ziemi.

Przyjmujemy światło, które świta każdego dnia i błogosławimy ciemność, gdy zstępuje ona do naszych domów. Błogosławimy wszystkie czynności życia. Błogosławimy tę wspaniałą planetę i wszystkie jej formy życia.

Jesteśmy wdzięczni za udział w tym wielkim eksperymencie. Jesteśmy wdzięczni za udział w wielkim poligonie ziemskim, na którym wszyscy uczymy się w procesie ewolucji życia. Któregoś dnia spodziewamy się, że wyruszycie w podróż do Telos i przewidujemy również nasze pojawienie się na powierzchni. Oczekujemy tego czasu. Modlimy się o ten czas, kiedy będziemy mogli ponownie połączyć się z naszymi braćmi i siostrami.

Wiedzcie, że w Telos widzimy światło w całej jego różnorodności i używamy energii światła aby podróżować w naszych ciałach astralnych. Używamy światła we wszystkich jego odgałęzieniach aby tworzyć i rozwijać naszą cywilizację pod ziemią. Bo chociaż może wam się wydawać ciemno, w rzeczywistości podziemie jest całkiem rozświetlone! Nawet kanały tunelu lśnią cicho naszą technologią kryształowego światła.

Kiedy jesteśmy pod ziemią, jesteśmy świadomi wszystkiego, co ma miejsce we wszechświecie. Jesteśmy połączeni ze wszystkimi systemami gwiezdnymi w naszej galaktyce za pośrednictwem naszych linii komputerowych, podobnych do waszej sieci internetowej. Mamy światową sieć gwiezdną, która łączy wszystkie systemy słoneczne w naszej galaktyce. Wiemy, w jakich systemach gwiezdnych wszyscy nasi bracia i siostry znajdują się i znamy ich obecny stan ewolucji, dostrajając się do nich na naszych komputerach. Znamy wszystkie nasze przeszłe życia za pośrednictwem naszych komputerów, które rejestrują wszystkie istotne informacje we wszystkich okresach życia. Nasze komputery są dostępne w Księdze Akaszy i konwertują je na czytelne dane.

Gdy połączymy się z populacją na powierzchni, wprowadzimy nasz system sieci komputerowej aby połączyć was z Wszechświatem. Wtedy wy również będziecie mogli studiować swoje przeszłe życia i uczyć się i rozumieć powody, dla których wiele rzeczy przydarza się wam w tym życiu. Poznanie przeszłości wyjaśnia teraźniejszość i oświeca przyszłość.

 

(Z książki – Wezwanie wychodzi z wydrążonej ziemi i podziemnych miast – autorstwa Dianne Robbins) ❤

 

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/groups/adamaguidance/permalink/2149270778495544/

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 146

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o