Telos~ Adama ❤

Adama ~ ❤

 

 

 

Kiedy przyjdziemy, będziemy mogli nauczyć was sposobu życia, który pomoże wam ustanowić podstawy trwałego złotego wieku oświecenia, miłości, pokoju, piękna i dobrobytu dla wszystkich.

Pomożemy wam wprowadzić tę długo oczekiwaną złotą erę. Przygotujcie się, bardziej miłując się nawzajem i widząc siebie nawzajem bardziej jako braci i siostry z wielkiej rodziny. W swoim umyśle i sercu zacznijcie być otwarci na nas i zachęcajcie nas abyśmy stali się waszymi przewodnikami i mentorami. Nigdy nie będziecie tego żałować.

Przez ostatnie 12 000 lat, kiedy żyliśmy “pod ziemią”, stworzyliśmy podstawę opartą na świadomości miłości i prawdziwego Braterstwa w wielowymiarowych miastach i w Telos. Przez te tysiące lat udoskonaliliśmy struktury naszych społeczeństw aby osiągnąć coraz wyższy poziom rezonansu z Boskimi Zasadami w każdym aspekcie naszego życia.

Umiłowani, byliśmy świadkami waszego bólu i walki wystarczająco długo. Z wielką radością i nadzieją czekamy, aby pokazać wam sposób manifestowania rzeczywistości wyższego wymiaru w waszym świecie, aby już nigdy nie było cierpienia na tej planecie dla ludzkości ani żadnego innego królestwa tu ewoluującego.

Z naszą pomocą nie zajmie to 12 000 lat. Mu już wiemy jak.

Połączenie naszych energii poprzez magię “Miłości” może i przyniesie dla was te wspaniałe zmiany. Bądźcie gotowi otworzyć swoje serca dla nas i zaufać, że jesteśmy nie tylko waszymi przyjaciółmi, ale także waszymi braćmi i siostrami od dawna. Na poziomie duszy wszyscy znamy się bardzo dobrze, ponieważ kiedyś byliśmy wszyscy rodziną na wielkim kontynencie Lemurii. I nadal jesteśmy.

Wysyłamy wam dużo miłości z Telos. Generujemy ją z łatwością, co pozwala nam żyć w wielkim bogactwie. Jesteście nam bliscy w naszych sercach. Dopóki się nie spotkamy, kontynuujcie praktykę sztuki prawdziwej miłości, która zaczyna się od miłowania siebie. Niech miłość obfituje w waszych sercach dla was, dla każdego nawzajem i dla całego stworzenia. Jesteście drogocennymi klejnotami i wyrazami Miłości Ojca/ Matki Boga!

(Z Telos Księga 1 autorstwa Aurelii) ❤

 

 

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/groups/adamaguidance/permalink/2149275078495114/

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 173

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o