Adama i jego Przewodnictwo ❤

Grupa – Co planuje dla nas dziś Adama?

 

 

Aurelia – po południu rozmawiałam z Adama, ponieważ nie miałam pojęcia, o czym będziemy rozmawiać dziś wieczorem. Adama chciałby porozmawiać o Płomieniu Zmartwychwstania i jego uzdrawiających właściwościach. Ten cudowny Płomień nie jest dobrze znany większości ludzi w tym wymiarze, nawet tym, którzy o nim słyszeli. Często nie wiedzą jak z niego korzystać.

Płomień Zmartwychwstania jest jednym z siedmiu głównych płomieni Boga, które były dostępne dla ludzi na tej planecie od początku czasu. Ma własne działanie, ale niesie także inny aspekt uzdrawiania.

Cały świat desperacko potrzebuje wielu rodzajów i poziomów uzdrowienia w tym czasie. Słowo “uzdrowienie” ma szerokie znaczenie, w tym wiele aspektów i wiele poziomów. Zanim będziemy mogli być pełnią i wyrazić ponownie pełnię Światła “JAM JEST”, musimy uzdrowić wszystkie aspekty nas samych na głębszych poziomach, aż do zakończenia. Ludzie słyszą o uzdrowieniu na tak wiele różnych sposobów w trzecim wymiarze ale prawdziwe uzdrowienie jest mało zrozumiałe. W rzeczywistości aby zrozumieć prawdziwe uzdrowienie, mądrze byłoby poznać atrybuty siedmiu głównych Płomieni Boga stale zalewających tę planetę aby pielęgnować i podtrzymywać Życie.

Rozumienie, które Adama chciałby przekazać dzisiejszego wieczoru, dotyczy uzdrowienia na wyższym poziomie, prawdziwego uzdrowienia a nie tylko tymczasowego rozwiązania, które musicie rozwiązać na stałe w późniejszym czasie. Płomień Zmartwychwstania jest kolejnym niezwykłym narzędziem, które jest bezpłatne, łatwe w użyciu i bardzo skuteczne. Niestety, większość ludzi tego nie używa, ponieważ wiedza jest zapomniana.

Szmaragdowozielona wibracja Piątego Promienia Uzdrowienia i energie Wielkiej Jadeitowej Świątyni są jednym z narzędzi, ale jest też wiele innych niesamowitych. Im bardziej jesteśmy świadomi tych narzędzi i im częściej ich używamy, tym bardziej możemy przekształcać nasze życie z łatwością i wdziękiem. Adama chce nam dać lepsze zrozumienie Płomienia Zmartwychwstania, omówić elektrony i jak możemy podnieść świadomość za pomocą tych narzędzi.

Jest siedem dni w tygodniu, siedem nut na skali muzycznej, siedem głównych czakr, siedem głównych gruczołów dokrewnych i siedem głównych narządów i układów w ciele itd. Lista jest dość długa. Czy rozumiecie? Każdy z tych Promieni reprezentuje specyficzną wibrację kolorów i jest połączony z jedną z nazw, które właśnie wspomniałem. Na przykład każdy dzień tygodnia jest wzmacniany energiami jednego z Promieni z odpowiadającą im wibracją koloru. Każda nuta w muzycznej oktawie reprezentuje określony kolor i energię Promienia. Każdy z siedmiu gruczołów i siedmiu głównych narządów w waszym ciele jest połączony z jedną z siedmiu głównych czakr, która z kolei jest połączona z jednym z Siedmiu Płomieni. Płomień Zmartwychwstania jest czymś, z czego możecie korzystać przez całą wieczność i zawsze z niego czerpiecie.

(Siedem Świętych Płomieni autorstwa Aurelii) ❤

 

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/groups/adamaguidance/permalink/2151780164911272/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 137

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o