Adama i jego Przewodnictwo ❤

Adama – Pozdrawiam moich najdroższych przyjaciół, tu wasz przyjaciel i mentor Adama. Jest to przyjemność, że ja i mój zespół jesteśmy z wami po raz kolejny aby zaprezentować perły mądrości i wiedzy tym, którzy chcą poszerzyć swoją świadomość i zrozumienie cudownych atrybutów Boga. Jestem tu ze strażnikami Płomienia Zmartwychwstania, Panem Jezusem/Sanandą z Jego umiłowaną Lady Nadą, znaną w waszym świecie jako Maria Magdalena w jej ostatnim wcieleniu. Przybyli aby promieniować blaskiem swojej Miłości dla was wszystkich i podzielić się z wami prawdą, która tak długo była przed wami ukrywana.

To czego was nauczono, prawdziwa prawda o Bogu i waszej boskości w waszej krótkiej inkarnacji na tej planecie do tej pory jest ograniczona w porównaniu do tego co należy wiedzieć. Dziś jest do dyspozycji wielka wiedza, którą należy objąć i zrozumieć w celu rozwijania swojej świadomości.

Większość z was przeżyła tysiące inkarnacji na tej planecie a w waszym obecnym wcieleniu otrzymaliście tylko kilka pereł prawdziwej wiedzy. To się teraz zmienia. Dziś wieczorem podzielimy się kolejnym z tych duchowych skarbów aby wspomóc wasze uzdrowienie.

Płomień Zmartwychwstania nie jest wyłącznie Uzdrawiającym Płomieniem; jego sfera działania jest rozległa a w naszym krótkim czasie możemy objąć jedynie ogólne zrozumienie. To był Płomień Zmartwychwstania, którym Mistrz Jezus wskrzesił swoje ciało w grobie po ukrzyżowaniu 2000 lat temu. Już samo to powinno dać wam wskazówkę. Kiedy zastanawiacie się nad jego większym znaczeniem, co naprawdę oznacza zmartwychwstanie? To, co zrobił dla tego wspaniałego Awatara, może również działać dla was. Atrybuty tego Płomienia nie osłabły; wręcz przeciwnie, od tego czasu nabrały większej dynamiki.

Chociaż ten Płomień jest zawsze aktywny, Wielkanoc jest czasem gdy jego energia wzrasta dwukrotnie dla dobra ludzkości. Płomień Zmartwychwstania, jako działanie Szóstego Promienia, ucieleśnia także energie Bezinteresownej Służby i Posługi Duszpasterskiej. To właśnie uosabiał Jezus i demonstrował przez swoje życie i bezinteresowną służbę dla ludzkości. Pozostał w tym świętym powołaniu do całkowitej dyspensacji Ery Wodnika.

Jego doświadczenie z Płomieniem Zmartwychwstania nie było wyjątkowe; po prostu wiedział jak wykorzystać jego życiodajne energie. Teraz, kiedy rozwinęliście swoją świadomość na wyższy poziom zrozumienia, ważne jest abyście zaczęli używać tego płomienia dla swojej własnej transformacji. Macie wiele narzędzi do dyspozycji, które ułatwią wam życie i przyspieszą ścieżkę ewolucji. Po prostu trzeba być tego świadomym i starannie zacząć z nich korzystać każdego dnia.

Kiedy pragniecie uzdrowienia w swoim ciele, użyjcie energii Płomienia Zmartwychwstania aby to osiągnąć, przyjmując do swojego ciała o wiele wyższą częstotliwość niż ta, którą już nosicie. Powierzchowne, tymczasowe uzdrowienie nie jest tym czego naprawdę chcecie. Potrzebujecie czegoś, co podnosi na duchu i jest trwałe. Chcecie aby wasze uzdrowienie odzwierciedlało waszą boską doskonałość.

Kiedy Mistrz Jezus powiedział: “JESTEM Zmartwychwstaniem i Życiem”, nie mówił o swojej ludzkiej jaźni w inkarnacji. Nauczał boskiego prawa o potężnym “JAM JEST”, które żyje w waszym Najświętszym Sercu, jeszcze nie w pełni wyrażonym w waszym obecnym stanie świadomości. Zrozumcie, że Płomień Zmartwychwstania jest energią, z której można z łatwością skorzystać dla dobra, koncentrując się na niej, przywołując ją i bawiąc się z nią. Bądźcie kreatywni!

(Siedem Świętych Płomieni autorstwa Aurelia) ❤

 

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/groups/adamaguidance/permalink/2151787028243919/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 123

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o