Adama i jego Przewodnictwo ❤

Mieszkamy w Okrągłych Domach ~ Adama ❤

 

 

Pytanie ~ Słyszymy, że Lemurianie żyją w “okrągłych domach”. Czy możesz je opisać?

Adama ~ ❤ Kiedyś musieliśmy budować nasze domy tak jak wy teraz, korzystając z pomocy architektów, prawdziwych fizycznych planów i różnych materiałów budowlanych i narzędzi, takich jak piły i młoty. Teraz gdy staliśmy się istotami piątego wymiaru, tworzymy nasze domy manifestując wiele z tego czego potrzebujemy, dzięki naszym myślom, intencjom i nieustannej koncentracji.

Tak, projektujemy nasze domy na zasadach świętej geometrii. Z tego powodu większość naszych domów jest w ten czy inny sposób okrągła, zaprojektowana z wielką kreatywnością i pięknem. Podstawowym materiałem na zewnątrz naszych domów jest kryształ. Zawsze miejcie na uwadze, że mówię z perspektywy piątego wymiaru. Musicie zrobić wszystko aby zrozumieć moje słowa z punktu widzenia tej perspektywy. To, co my jako mistrzowie próbujemy wam opisać, nie ma dokładnego odpowiednika w waszym wymiarze. Niektóre z tych opisów mogą nie mieć dla was sensu, jeśli widzicie je tylko z perspektywy trzeciego wymiaru.
Wszystko co mamy i co tworzymy, łącznie z naszymi ciałami, wygląda dla nas bardzo fizycznie. W rzeczywistości nasza fizyczność jest dla nas tak samo realna, jak wasza fizyczność jest odczuwana przez was.

Nasza fizyczność przesycona jest tak dużą ilością światła, że ​​straciła większość swojej gęstości i nie byłaby widoczna ani namacalna dla was w obecnym stanie świadomości.
Rzeczywistość naszego wymiaru jest bardzo płynna i prawie każdy z nas może stworzyć wszystko, czego chce i potrzebuje niemal natychmiast. Osiągnęliśmy teraz zdolność szybkiego tworzenia domów, w dowolny sposób i możemy dokonywać zmian niemal tak szybko, jak tylko chcemy. Zajmie wam to trochę czasu na powierzchni aby w pełni to zrozumieć i móc zrobić to samo. Wkrótce stanie się to wielką frajdą, jeśli nauczycie się praktycznego zastosowania tych koncepcji i zaczniecie z nimi eksperymentować, najpierw pod naszym nadzorem i z naszą pomocą. Kiedy będziecie gotowi, jest to jedna z wielu rzeczy, których pragniemy was nauczyć.
Nasze domy zbudowane są z kryształowych kamieni, które emitują dużo światła i są całkiem piękne. Kamienie zawierają wystarczająco dużo nieprzezroczystości, by nikt z zewnątrz nie mógł zaglądać. W ten sposób zawsze zachowujemy naszą prywatność. Kiedy jesteśmy w środku, widok jest całkowicie przejrzysty, podobnie jak domy z przezroczystego szkła pozwalające nam widzieć wszystko pod każdym kątem i we wszystkich kierunkach. Dlatego czujemy, że żyjemy w kryształowych pałacach. Nasz widok na zewnątrz nigdy nie jest niczym przesłonięty i nigdy nie czujemy się otoczeni murami.

Chciałbym wyjaśnić w prosty sposób, w jaki sposób zaczynamy tworzyć mały okrągły dom. Dla zabawy chcę dać wam wyobrażenie o tym, jak postępować. Do ukończenia domu używamy tych samych zasad. Możecie użyć swojej wyobraźni aby ukończyć ten dom dla siebie, jak chcecie i zacznijcie śnić swój własny dom. Chodzi o świadome tworzenie snów i ich manifestowanie.

(Telos Księga 1 autorstwa Aurelia) ❤

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/groups/adamaguidance/permalink/2152301174859171/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 133

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o