Adama i jego Przewodnictwo ❤

Adama ~ ❤ Płomień Zmartwychwstania jest jednym z wielu atrybutów Boga. Możecie wskrzesić swoje finanse, możecie wskrzesić swoje ciała, możecie wskrzesić rodzinną harmonię i możecie wskrzesić wiele rzeczy, które chcecie rozwinąć w swoim życiu.

 

Możecie użyć słów “JAM JEST”, wiedząc, że jest to nieograniczony aspekt was lub możecie powiedzieć coś w rodzaju: “Od Pana Boga mojej istoty, wzywam teraz aby otrzymać wielkie napełnienie Płomieniem Zmartwychwstania w każdej komórce, atomie i elektronie w moim fizycznym ciele, moim ciele emocjonalnym, moim ciele mentalnym, moim ciele eterycznym, moim ciele elementarnym i wszystkich moich subtelnych ciałach. Pragnę uzdrowić i wskrzesić wszystkie aspekty mojego życia. (Nazwijcie inne rzeczy, które osobiście chcecie wskrzesić, takie jak finanse, talenty, wspomnienia, harmonia itp.)” Niebo nie jest nawet ograniczeniem tego, jak można wykorzystać tę energię. Jeśli doświadczycie braku jakiegokolwiek rodzaju w swoim życiu, jeśli wasze ciało nie jest w Światłości i nieśmiertelności, jeśli nie manifestujecie jeszcze absolutnego boskiego piękna, młodości i doskonałości, oznacza to, że elektrony tworzące waszą fizyczną strukturę wciąż cierpią poziomy zniekształceń. Wezwijcie Płomień Zmartwychwstania aby przyszedł wam z pomocą.

Grupa – Jak często musimy to robić?
Adama – W waszym wymiarze, w którym energia porusza się tak wolno, nie tak jak w naszym gdzie tworzenie jest natychmiastowe, musicie skupić się na tym co chcecie stworzyć kilka razy dziennie, aż do uzyskania pożądanych rezultatów. Musicie również dodać uczucia miłości i wdzięczności do ogniska waszego stworzenia. Jeśli skupicie się tylko raz, wasza szansa na zamanifestowanie tego czego chcecie jest raczej nikła. To nie jest kwestia powtarzania afirmacji jak papuga ale wysyłania waszych umiłowanych myśli przez cały dzień, kiedy zajmujecie się swoimi sprawami, z absolutną świadomością, że wasze stworzenie manifestuje się poprzez waszą miłość i intencję. Tak działają prawa manifestacji.

Jeśli zdecydujecie się robić afirmacje, które są bardzo pomocne, pamiętajcie aby je powtarzać, nie jako prośbę ale jako wyraz miłości, z pełną intensywnością emocji z waszego serca, nasycając obiekt waszego pożądania tak dużą ilością wiary i wdzięczności jak to możliwe. Zawsze pomocne jest wizualizowanie Płomienia Zmartwychwstania jako złotej pomarańczowo-żółtej energii, Świecącej w kolorze jak letni zachód słońca. Sprawcie aby było to rzeczywiste. Dajcie mu życie w sercu i umyśle, ponieważ gdy go wizualizujecie, tak i się staje. Jeśli chcecie uzdrowienia, napełnijcie problem, który chcecie uzdrowić tą energią i utrzymujcie ją wystarczająco długo aby uzyskać pożądane rezultaty.

Energie Płomieni są również połączone z każdą z waszych czakr. Gdy rozwiniecie swoją świadomość odkryjecie, że aktywuje się wiele innych czakr i poznacie więcej niż siedem płomieni. Wszystkie płomienie działają pojedynczo i razem w synchroniczny sposób, jak tęcza światła aby pomagać i wspierać was. Pomyślcie o energiach takich jak Płomień Radości, Płomień Harmonii, Płomień Pocieszenia i Pokoju itp. Ich cuda są po prostu niekończącymi się.

(Siedem Świętych Płomieni autorstwa Aurelii) ❤

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/groups/adamaguidance/permalink/2153118261444129/

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 257

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o