[Benjamin Fulford] Jeśli wszyscy popchniemy, 2019 zobaczy ostateczne zwycięstwo nad chazarską mafią

2018-12-31

Jeśli wszyscy popchniemy, 2019 zobaczy ostateczne zwycięstwo nad chazarską mafią

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

 

 

 

Wiele znaków wskazuje, że rok 2019 będzie przełomowy w walce z czczącą szatana mafią chazarską. Rozpoczęto nie tylko masowe aresztowania ale także dokonująca masowego morderstwa część farmaceutycznego/medycznego establishmentu jest również usuwana. Inny oczywisty sygnał, że sprawy nie toczą się jak zwykle, wynika z faktu, że amerykańskie wojsko wycofuje się z Syrii, Afganistanu, Iraku i innych krajów. A tym razem zawieszenie działalności rządu USA może w rzeczywistości doprowadzić do formalnych procedur upadłościowych przeciwko nielegalnemu rządowi korporacyjnemu, który okupował Waszyngton, D.C. od 1871 roku.

Zacznijmy od wycofania amerykańskiego wojska, odkąd jest to jedna z największych zmian obserwowanych od zakończenia II wojny światowej, kiedy rozpoczęła się gospodarka wiecznej wojny amerykańskiego kompleksu wojskowo-przemysłowego. Źródła Pentagonu twierdzą, że świąteczna wizyta prezydenta USA Donalda Trumpa w Iraku zapowiada wycofanie się z tego kraju. Następuje po tym zapowiedź wycofania z Afganistanu i Syrii a także z zawieszenia broni w Jemenie. Zauważamy również, że prawie wszystkie grupy amerykańskich transportowców znajdują się teraz w stanie spoczynku w swoich portach macierzystych.

Jeszcze bardziej dramatycznie, źródła mówią: “Misją pełniącego funkcję Sekretarza Obrony Patricka Shanahana będzie [ogłoszenie publicznie] sił kosmicznych, sprowadzenie oddziałów żołnierzy do domu, uwolnienie pozaziemskiej i ukrywanej technologii, zamknięcie zagranicznych baz, przekucie mieczy w lemiesze i zmniejszenie marnotrawstwa, budując bardziej śmiercionośną armię.” Oznacza to pokój na ziemi i dobrą wolę dla wszystkich w bardzo realnym sensie w tym sezonie świątecznym.

Źródła Pentagonu również mówią, że długie zawieszenie działalności rządu USA “ułatwia aresztowanie członków tajnego państwa osadzonych w rządzie”. Ponadto pierwszym urzędnikiem wyższego szczebla publicznie sądzonym w “Norymberdze 2.0 będzie [były dyrektor CIA] John Brennan, mówią źródła Pentagonu.

Istnieje również wiele spekulacji na temat rodziny przestępczej Bush/Clintona i jej linii rodu – niewolnika Baracka Obamy, ponieważ wszyscy zniknęli z widoku publicznego, odkąd rozpoczęło się zawieszenie działalności rządu USA. Wszyscy chcemy aby stanęli przed publicznym procesem za ich liczne zbrodnie przeciwko ludzkości. Chodzi o masowe morderstwa na Haiti, w Japonii i gdziekolwiek indziej a nie tylko o sprzedaż zasobów Uranu do Rosji w zamian za łapówki.

Mam nadzieję, że będzie to miało miejsce na ekranach telewizorów i monitorach na całym świecie na początku Nowego Roku.

Kolejną rzeczą, którą musimy zobaczyć jest ostateczne usunięcie Unii Europejskiej, która jest skonstruowana dokładnie tak, jak był Związek Radziecki, z jedynie parlamentem zatwierdzającym wszystko bez namysłu i tajnymi głosowaniami na jednego kandydata na najwyższe stanowiska.Na tym froncie źródła Pentagonu twierdzą, że kanclerz Niemiec Angela Merkel jest zmuszona wycofać wojska niemieckie z Afganistanu a jej oblężony francuski niewolnik, prezydent Emmanuel Macron, jest zmuszony wycofać wojska francuskie z Syrii. To usunie ich pozostałą kontrolę nad pieniędzmi z ropy i heroiny i przyspieszy upadek ich przestępczych reżimów, mówią źródła CIA.

W końcu pojawiły się również oznaki, że wielkie zmiany będą miały miejsce po miesiącu maju. Jak zauważyliśmy w zeszłym tygodniu, Japonia będzie miała nowego cesarza w maju a premier Belgii, który zrezygnował został poproszony przez króla aby pozostał do maja. Teraz okazuje się, że w maju Izrael będzie miał nowy rząd. Rezygnacja izraelskiego rządu w zeszłym tygodniu oznacza, że ​​szatański masowy morderca Benjamin Netanjahu stanie w obliczu długo oczekiwanej sprawiedliwości.

“New Right” party takes off, launches campaign for Likud disaffected

Wysocy rangą brytyjscy agenci wywiadu i członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej twierdzą, że te wydarzenia mają miejsce ponieważ agencje światowego wywiadu potajemnie przygotowują się do obalenia korporacyjnego rządu światowego od ostatnich kilku lat. Jako głównym punktem odniesienia posłużyli się badaniem przeprowadzonym przez Instytut Techniczny w Zurychu, który odkrył GNCC lub Globalną Sieć Kontroli Korporacyjnej.

https://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0025995

https://www.newscientist.com/article/mg21228354-500-revealed-the-capitalist-network-that-runs-the-world/

Nadbudową tego układu jest triumwirat Korporacji Dystryktu Kolumbii, Miasta Londynu i Stolicy Apostolskiej.

Nic dziwnego, że często słyszałem o sprawach omawianych na ulicach, w elitarnych barach i restauracjach londyńskich – dyplomacja i wymagana dyskrecja jest trudna do znalezienia wśród osób motywowanych chciwością osobistą i korporacyjną – bierze lepszą z nich albo diabeł tkwi w szczegółach, zauważa źródło brytyjskiej rodziny królewskiej.

Plan działania na rzecz tego triumwiratu został opracowany przez National War College of the United States, mówią źródła. Skraplanie jest najskuteczniejszą metodą niwelowania jakiejkolwiek nadbudówki, o której mowa powyżej, mówi źródło rodziny królewskiej. To właśnie doprowadziło do decyzji o czasowym zawieszeniu działalności rządu USA – dodał.

Źródło to mówiło także, że to europejskie i azjatyckie rodziny królewskie postanowiły usunąć Rothschildów i inne dynastie bankowe z kontroli systemu finansowego. Wszyscy suwerenni szefowie państw będą musieli być bardzo sprawni i zdolni do tego i to po części dlatego abdykacja miała miejsce w Japonii, powiedział. To właśnie dlatego królowa Holandii, król Hiszpanii, król Belgii, papież Nikczemny, emir Kataru i inni najwyżsi wieczni władcy abdykowali, omówiło źródła CIA.

Według członka rodziny królewskiej, nowy globalny rząd – to znaczy sojusz wszystkich suwerennych głów państw – będzie musiał być znacznie przejrzysty i silniejszy niż jakakolwiek korporacja światowa. Będą również musieli być masowo chronieni i odporni na wszelkie wpływy – wszystkie zabiegi dyplomatyczne będą musiały być ponownie przeczesane gęstym grzebieniem – całkowite sądowe oczyszczenie. Oczywiście nie oznacza to, że zdrowe i funkcjonujące części światowego systemu bankowego zostaną zniszczone, wszystkie źródła się z tym zgadzają.

Satanistyczni oligarchowie są również skazani na porażkę ponieważ popełnili zasadniczą pomyłkę, kiedy zdecydowali się zrealizować swój plan zabicia 90% światowej populacji, których nazywali bezużytecznymi zjadaczami. To dlatego, że ludzie, których wynajęli do osobistej ochrony zdali sobie sprawę, że ich rodziny zostaną zamordowane. To dlatego współpracownicy Blackwater niedawno opublikowali ostrzeżenie, że Nadchodzimy, według współpracownika Blackwater.

https://www.rt.com/usa/447400-blackwater-returns-private-military/

W rezultacie ruch suwerennych rządów i ludzi, którzy je reprezentują aby przywrócić kontrolę nad korporacjami, staje się widoczny dla wszystkich.

Na przykład rząd Kalifornii podjął decyzję o ściganiu kontrolowanej przez Rothschildów spółki Pacific Gas & Energy za morderstwo w wyniku ostatnich pożarów w Kalifornii.

https://www.sacbee.com/news/state/california/fires/article223713155.html

Ponadto cała sfabrykowana “Rosja sfałszowała wybory” histeria w USA została ujawniona jako oszustwo, z oskarżeniem karnym przeciwko osobom, które wykorzystały rosyjskie oszustwo w celu sfałszowania ostatnich wyborów senatorskich w Alabamie.

https://www.al.com/alabama/2018/12/disinformation-campaign-targeting-roy-moores-senate-bay-may-have-violated-law-alabama-ag-says.html

Watykan, ze swej strony, samotny wojownik przeciwko niewłaściwemu używaniu szczepionek do mimowolnej kontroli urodzeń, rozprzestrzenianiu raka i innym niegodziwym celom, przekonał rząd włoski aby zastąpił całą swoją kartę szczepień po tym jak wykazano, że żadna z podawanych szczepionek nie miała korzystnych antygenów, pomimo że były reklamowane jako zawierające.

https://newspunch.com/italy-health-board-vaccines/

Ponadto globalny przemysł mięsny jest ostatecznie publicznie atakowany za rozprzestrzenianie raka poprzez zatruwanie produktów mięsnych azotynami.

https://www.theguardian.com/food/2018/dec/29/nitrites-used-in-bacon-cured-meats-linked-to-cancer-experts-warn

Na koniec chcielibyśmy zakończyć ten ostatni raport z 2018 r. kilkoma oznakami nadziei płynących ze świata natury.

Tutaj, widzimy, jak niegdyś krytycznie zagrożone zwierzęta powracają. W ubiegłym roku bobry wróciły do ​​Włoch i Szkocji po raz pierwszy odpowiednio od 500 i 300 lat.

Tymczasem w Japonii ibis czubaty nie jest już wymarły na wolności.

https://www.japantimes.co.jp/news/2018/12/30/national/science-health/japan-may-lower-red-list-status-crested-ibis-live-wild/

Aby dać więcej nadziei, spójrzcie na listę 25 gatunków, które powróciły z otchłani, od łysych bielika amerykańskiego po pandy.

http://mentalfloss.com/article/519659/25-species-made-made-amazing-comebacks

Faszyści (pamiętajcie, faszyzm w zasadzie oznacza rządy korporacji) muszą sobie uświadomić, że o wiele bardziej opłacalne byłoby przekształcanie bezużytecznych zjadaczy w pożytecznych konsumentów niż ich zabijanie.

Muszą także zrozumieć, że wysoka gęstość zaludnienia jest zgodna z dziewiczą naturą, dopóki istnieje dobry rząd. Można to zobaczyć w takich miejscach jak Japonia i Kuba.

Tak więc, Szczęśliwego Nowego Roku, wszystkim.

Wszyscy pracujmy razem aby rok 2019 był jednym z najlepszych w całej historii, ludzkiej lub innej.

 

 

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2018/12/31/if-we-all-push-2019-will-see-final-victory-against-the-khazarian-mafia/

 

 

 

 

 

 

Hits: 7191

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
SUM [siła,uczucie,miłość]RomanninaQANON Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom mnie o
QANON
Gość
QANON

Dziękuje za wpis !

Czekam z niecierpliwością na nowe odcinki.

Pozdrawiam

nina
Gość
nina

Po zwycięstwie JASNEJ STRONY MOCY Narodom sławiańskim zostanie zadość uczyniona rekompensata za zbrodnie dokonane na nich ?? min kradzież fabryk, miejsc pracy, zdrowia narodowego , własności intelektualnej /patentów/ oszczędności, ziemi , historii, godności itp. Czy prawda o zbrodniach popełnionych na Żydach przez żydów syjonistów zostanie ogłoszona światu ?.Na czym będzie polegało zwycięstwo ?.

Roman
Gość

Czy to naprawde sie dzieje? Czy to ciag dalszy manipulacji ? Jezeli tak ,to jest to ostatni moment na ukaranie.winnych tego procederu

SUM [siła,uczucie,miłość]
Gość
SUM [siła,uczucie,miłość]

Hmmmm niezbyt ufam temu dziennikarzowi z prostego powodu.Benjamin Fulford jest kanadyjskim dziennikarzem o polsko-żydowskim pochodzeniu ,a właściwie chazarskim.Nie ufam tej nacji bo już nie raz i nie dwa pokazali do czego są zdolni ,a właściwie cały czas pokazują,że są zakałą Ziemi.Wystarczy,że w Polsce na Wiejskiej siedzi 95% polskojęzycznego motłochu czyli pejsów syjonistów talmudystów ze zmienionymi nazwiskami na polskie nazwiska udających Polaków.Wszystkie najważniejsze i najwyższe stanowiska w naszej Ojczyźnie też są obsadzone pejsatymi.Jesteśmy pod żydowską [a właściwie chazarską] i watykańską okupacją.Ogólnie jesteśmy w wielkim niebezpieczeństwie,a tylko garstka świadomych osób zdaje sobie z tego sprawę i wie o co chodzi.Reszta albo śpi… Czytaj więcej »