Medytacja w czasie częściowego Zaćmienia Słońca w dniu 6 stycznia o godzinie 1:28 AM czasu UTC

Medytacja w czasie częściowego Zaćmienia Słońca w dniu 6 stycznia o godzinie 1:28 AM czasu UTC

 

 

 

 

 
6 stycznia nastąpi częściowe zaćmienie Słońca, które może być widoczne z miejsc na północnym Pacyfiku i północno-wschodniej Azji, w tym w Pekinie, Irkucku w Rosji, Seulu, Tajpej i Tokio.

Wykorzystamy tę okazję do wykonania specjalnej medytacji Bogini aby pomóc przygotować się do Aktywacji Powrotu Światła, zorganizowanej na prośbę Cobry w dniu 20 lub 21 stycznia, w momencie maksymalnego zaćmienia Księżyca.

http://2012portal.blogspot.com/2018/12/make-this-viral-return-of-light.html

Celem naszej medytacji jest pomoc w zakotwiczeniu większej ilości Światła i energii Bogini na powierzchni planety oraz zbudowanie energii dla skutecznej Aktywacji Powrotu Światła podczas zaćmienia Księżyca.

Będziemy robić tę medytację o godzinie 1:28 am czasu UTC (2:28 W Polsce), która jest dokładną godziną Nowiu Księżyca.

Następnie ta 15-minutowa medytacja obejmie także maksimum częściowego zaćmienia Słońca o godzinie 1:41 am czasu UTC.

https://www.space.com/33784-solar-eclipse-guide.html

https://www.timeanddate.com/eclipse/solar/2019-january-6

Tutaj możecie sprawdzić czas medytacji dla swojej strefy czasowej:

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=Partial+Solar+Eclipse+Meditation+on+January+6th&iso=20190106T0128&p1=1440&am=15

Oto wydarzenie na Facebooku dla tej medytacji:

https://www.facebook.com/events/286119408923818/

Przewodniki audio dla medytacji Bogini można znaleźć w 14 językach w linku poniżej:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLVOwQLKLBlsOGRoo6Mm8FG1uQMEooK_T_

Oto instrukcja Medytacji Bogini: (Sugerowany czas tej medytacji to 15 minut)

1. Rozluźnij umysł i ciało, obserwując oddech przez kilka minut.

2. Wizualizuj filar różowego Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, przechodzący przez twoje ciało do środka Ziemi. Utrzymuj ten filar światła aktywny przez kilka minut. Następnie wizualizuj miłującą kobiecą obecność w kształcie pięknej Bogini zstępującej z nieba i wchodzącą do twego fizycznego ciała. Ta obecność zharmonizuje twoją wewnętrzną kobietę i sprawi, że staniesz się bardziej miłujący/a. Pozostań zjednoczony/a z tą obecnością przez jakiś czas.

3. Wizualizuj świetlaną, nową duchową przyszłość dla ludzkości, z mężczyznami i kobietami w doskonałym zrozumieniu, z naszym społeczeństwem wzrastającym ponad potrzebę wojen i konfliktów, podczas gdy wszystkie ciemne istoty, fizyczne i niefizyczne, zostają usunięte z naszej planety. Wizualizuj wszystkie rany ludzkości uzdrowione, całą ludzkość inspirowaną i prowadzoną ze wszystkimi mającymi własne połączenie z własną Duszą i Źródłem w idealnej równowadze ich wewnętrznych męskich i żeńskich aspektów.

4. Podnieś ręce ponad głowę i zacznij obracać się zgodnie z ruchem wskazówek zegara

5. Wykonując to, śpiewaj mantrę iiii (wymawianą ee-ee), tak aby wibrowała w twoim ciele i wizualizuj przemianę swojego ciała w lśniący filar Światła, z milionami tęczowo zabarwionych gwiazd rozsianych w tym filarze Światła

6. Śpiewaj mantrę i obracaj się. Po kilku minutach opuść ręce blisko ciała i kontynuuj obracanie zgodnie z ruchem wskazówek zegara

7. Robiąc to, zacznij śpiewać mantrę eeeaaa tak aby wibrowała poprzez twoje ciało i wizualizuj tęczowy wir Światła rozszerzający się z twojego serca na zewnątrz na całą planetę. Wezwij obecność twoich duchowych przewodników, Wniebowstąpionych Mistrzów, Plejadian, aniołów, bliźniaczych dusz, bratnich dusz, duchowych rodzin i innych istot Światła.

8. Śpiewaj mantrę obracając się i trwaj przez jakiś czas w obecności wszystkich istot Światła.

Możesz przeczytać o wyjaśnieniu “Wiru Bogini” i jak go wykonać w linków poniżej, co jest również ważnym elementem Aktywacji Powrotu Światła 20 lub 21 stycznia.

https://welovemassmeditation.blogspot.co.uk/2017/11/video-explaining-how-to-do-goddess.html

https://www.welovemassmeditation.com/2017/11/goddess-vortex.html

 

Możesz użyć następującego plakatu, aby podzielić się tą medytacją na swoich stronach internetowych i blogach, a także w mediach społecznościowych.

 

Bogini chce Światła i Światło będzie!

 

 

Źródło: https://www.welovemassmeditation.com/2018/12/partial-solar-eclipse-meditation-on.html

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 302

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o