Adama i jego Przewodnictwo ❤

Aktualizacja Wyjścia na Powierzchnię~ Adama ❤

 

 

 

Wielu z was już wie, że wielu z nas planuje w końcu wyjść się na powierzchnię, kiedy wystarczająco wielu z was jest gotowych i chętnych do przyjęcia nas wraz z naszymi naukami. Z przyjemnością ponownie skontaktujemy się z wami twarzą w twarz i nauczymy was wszystkiego, co wiemy.
Nauczymy was, jak stworzyć magiczne życie dla siebie i swoich bliskich, gdziekolwiek jesteście. Prosimy was o pomoc w szerzeniu świadomości naszej obecności w górze Mt.Shasta dla wszystkich tych, których świadomość jest gotowa na przyjęcie tej informacji. Czyńcie wszystko co w waszej mocy, by wspierać nasze pojawienie się na “powierzchni” i obiecuję, że nigdy nie będziecie tego żałować.

Zauważamy, że wielu z was chce poznać czas i daty; niektórzy z was są niecierpliwi. Prosimy was abyście zrozumieli, że czas naszego pojawienia się nie zależy od nas; jesteśmy gotowi. To ludność na powierzchni, kolektyw nie są jeszcze gotowi na przyjęcie nas. Przedwczesne wyjście mogłoby zniweczyć cel naszego pojawienia się i stworzyć określone niepowodzenia.

Pytanie ~ Co będzie od nas wymagane abyście wyszli?

Adama ~ ❤ Przede wszystkim monitorujemy i rejestrujemy współczynnik miłości i światła populacji na powierzchni. Mierzymy poziom współczucia i otwarcia serca kolektywu. W tej chwili wynosi on około 65%. Abyśmy do was dołączyli wymagany będzie pewien procent w wysokości około 90%. To tylko jeden z czynników, które badamy. Jest kilka innych, które uważamy za bardzo ważne. Wiele będzie zależeć od poziomu świadomości i ewolucji zbiorowej, świadomości wyższych wibracji miłości i chęci życia jako boskie istoty.

Wkroczyliście w wielką przygodę wzniesienia. Ci, którzy będą mogli pozostać na planecie przez następną dekadę będą tymi, którzy zdecydowali się przyjąć ich Świadomość Chrystusową i Boskość. Wydarzenia osobiste i planetarne staną się waszymi mentorami aby pomóc wam w tym kierunku. Po milionach lat ewolucji na tej planecie nasza Matka Ziemia zdecydowała się iść dalej w swojej osobistej ewolucji i wziąć ze sobą tych z ludzkości, którzy są gotowi dokonać tego samego wyboru.

(Telos Księga 1 autorstwa Aurelii) ❤

 

 

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/groups/adamaguidance/

 

 

 

 

Hits: 231

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o