Adama i jego Przewodnictwo ❤

Adama ~ ❤ Są tacy, którzy całe życie po życiu nie chcieli widzieć lub mieć nic wspólnego z ich lekcjami.

Potem przychodzi czas, kiedy życie nie pozwala już ignorować podszeptów waszej duszy i wtedy życie staje się trudne. Nie jest wymagane abyście borykali się z lekcjami na zawsze. Możecie poruszać się przez nie szybko, aż zaczniecie wyrażać manifestację pięknego diamentowego światła, którym jesteście a następnie osiągniecie swoje oświecenie. Lekcje, których się uczycie, manifestują się, ponieważ po pierwsze “Wy” stworzyliście je. To nie jest tak, że Bóg wysyła wam lekcje aby was denerwować. To przez niewłaściwe użycie waszej wolnej woli stworzyliście swoje lekcje i swoją rzeczywistość.

Kiedy bierzecie odpowiedzialność i patrzycie na swoje lekcje i mówicie: “Czego potrzebuję aby nauczyć się z tego bałaganu, który stworzyłem i jakie są w nim błogosławieństwa? Jaki jest dar?”, każda negatywna lub trudna sytuacja, której doświadczacie w życiu może zostać przekształcona z powrotem w coś wspaniałego, jeśli podejdzie się do niej we właściwy sposób. Nawet choroba lub strata finansowa mogą otworzyć okazję do ujawnienia większych błogosławieństw, gdy otworzysz swoją świadomość aby je przyjąć. Ilu ludzi zdobywa wielką mądrość ze swoich chorób lub związku, który się skończył?

Na przykład nadal jest wiele osób w waszym społeczeństwie, które znęcają się nad zwierzętami ponieważ w swojej świadomości są daleko od prawdy Jedności wszelkiego życia. Wielu nadal żyje w złudzeniu, że zwierzęta są niższymi formami życia, zgadza się? Wykorzystywanie zwierząt, które ma miejsce w waszym społeczeństwie, zadając ich duszom doświadczenia bezwzględnej rzezi, porzucenia, klatki, łańcuchów, eksperymentów laboratoryjnych itp., nie odzwierciedla cech oświecenia.

Kiedy ludzie źle traktują lub ranią zwierzęta, zaprzeczają, że są stworzeni z tych samych elektronów od głównego Stwórcy. Kiedy w pełni uświadomicie sobie, że wszystko co istnieje, żyje z Bożej energii a pierwotna energia jest taka sama, stajecie się w pełni świadomi, że “nigdy” nie możecie zranić żadnej części życia bez równego zranienia siebie i poniesienia konsekwencji w postaci karmy.
 

 

(Siedem Świętych Płomieni autorstwa Aurelii) ❤

 

 

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/groups/adamaguidance/

 

 

 

 

Hits: 153

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o