Adama i jego Przewodnictwo ❤

Adama ~ ❤ Zachęcam wszystkich aby dokonali tego wyboru w swoim sercu. Czy chcecie osiągnąć to teraz, czy chcecie czekać na kolejny długi cykl?

Ponieważ korytarze Wniebowstąpienia otwierają się szeroko nie oznacza to, że pozostaną otwarte na zawsze. Korytarze Wniebowstąpienia były przez długi czas zamknięte dla mieszkańców na powierzchni i nikt nie wie kiedy się zamkną lub ponownie otworzą. Ta decyzja nie wchodzi w zakres naszej jurysdykcji.

Może minąć jeszcze kilka tysięcy lat zanim pojawi się kolejna taka możliwość Wniebowstąpienia. Nalegamy abyście nie pozostawali na płocie w stanie niezdecydowania. Dokonajcie swojego wyboru teraz i bądźcie zdecydowani na swój wybór.
Pozwólcie, że coś wyjaśnię. Są teraz ludzie na Ziemi ze względu na swój wiek, na przykład starsi obywatele, którzy dokonali wyboru aby zaangażować się we Wniebowstąpienie, na wewnętrznym poziomie ale nie kwalifikują się do tego w tym życiu. Mają jeszcze zbyt wiele do oczyszczenia i zrozumienia; niektóre drogie dusze mają stare i chore ciała i nie miały możliwości pełnego otwarcia ich zrozumienia.

Na poziomie duszy są łagodnymi ludźmi, którzy byli nieszkodliwi. Wielu z nich opuści swoje ciało ale to nie znaczy, że nie osiągną Wniebowstąpienia. Boska łaska dla nich polega na tym, że dostaną kolejną szansę na inkarnację w “nowym świecie”, do którego przechodzimy a proces wniebowstąpienia w następnym życiu będzie dla nich o wiele łatwiejszy i radosny. To jest Boska łaska im udzielona.

Gdy ludzie na tej planecie przenoszą się do świadomości cztero- i pięciowymiarowej, będą nadal mieć dzieci. Większość cywilizacji w wyższych wymiarach może mieć dzieci. Wiele z tych dusz wzniesie się fizycznie w ich następnym życiu. Odpowiednia okazja będzie dostępna dla każdej duszy.

 

 

(Siedem Świętych Płomieni autorstwa Aurelii) ❤

 

 

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/groups/adamaguidance/

 

 

 

 

Hits: 160

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o