Adama i jego Przewodnictwo ❤

Adama ~ ❤ Chciałbym teraz rozwinąć bardziej temat użycia Płomienia Zmartwychwstania aby odmłodzić ciało fizyczne i przedmiot nieśmiertelności. Ważne jest aby zrozumieć użycie Płomienia Zmartwychwstania i wszystkich innych płomieni. Energia Zmartwychwstania jest kluczową wibracją dla osiągnięcia nieśmiertelności ciała fizycznego. Jeśli chcecie dokonać przesunięcia ze swoim ciałem bez przechodzenia przez proces fizycznej śmierci, Płomień Zmartwychwstania bardzo wam pomoże. Widzicie, kiedy naprawdę interesujecie się własną ewolucją i pozwalacie aby Płomień Zmartwychwstania przechodził przez was regularnie, zaczynacie ucieleśniać wyższy poziom harmonii, piękna i witalności. Nieśmiertelność zaczyna się od wyrażenia większej młodości i witalności w waszym strumieniu życia.

Dusza, która osiągnęła pewien poziom dojrzałości powinna być piękniejsza i wykwintniejsza w obliczu i formie z upływem lat. Proces starzenia się, którego doświadczacie gdy się starzejecie naturalnie zmieni się w nadchodzących latach. Dla wielu już się zmienia. Gdy się starzejecie i integrujecie więcej światła do swojej świadomości zaczniecie wyrażać więcej piękna i doskonałości w swoim fizycznym ciele. Czy to sprawia, że ​​wasze serce śpiewa?

Tworzenie zniekształceń w ciele, utrata witalności i wyglądanie starzej nie jest boską cechą. Zachęcamy do rozpoczęcia kontemplacji Płomienia Zmartwychwstania z jego zdolnością do cofania starzenia się i sprawienia, że ​​będziecie lśnić. Czy możecie sobie wyobrazić, że gdyby każda komórka, atom i elektron w waszym ciele zaczęły się jarzyć Płomieniem Zmartwychwstania, stalibyście się świetliści i promienni? Wasze ciało przyjęłoby wykwintne piękno i wszystkie cechy waszej Boskiej Jaźni.

Wraz z wiekiem staniecie się coraz piękniejsi i boscy w swojej fizycznej formie. Osiągnęliśmy to w Telos i to jest moje główne przesłanie dla was dzisiejszej nocy. Ponieważ w zasadzie jesteśmy genetycznie tacy sami, to co osiągnęliśmy wszyscy możecie także osiągnąć. Niektórzy z nas w Telos żyli przez tysiące lat bez oznak starzenia. Płomień Zmartwychwstania jest ważnym czynnikiem w utrzymaniu naszej młodości.

 

(Siedem Świętych Płomieni autorstwa Aurelia) ❤

 

 

 

 

Źródło: https://www.facebook.com/groups/adamaguidance/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 201

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o