Energie, które nadchodzą w waszym kierunku ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Energie, które nadchodzą w waszym kierunku ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Podjęliśmy wszelkie możliwe środki ostrożności aby zagwarantować, że nigdy nie otrzymacie więcej energii niż jesteście w stanie poradzić sobie. Współpracujemy z wieloma innymi istotami aby upewnić się, że ludzkość nigdy nie jest przeciążona a także monitorujemy waszą aktywność pod względem tego, ile wysiłku fizycznego podejmujecie a ile odpoczynku i relaksu potrzebujecie.

I tak oto wchodzą w grę wasze symptomy wzniesienia. Spowolnią was gdy będziecie musieli zwolnić i zmuszą was by skierować się do wnętrza, kiedy skierowanie się do wnętrza będzie tym, co wam służy. Kiedy jesteście w stanie odpoczynku macie większą szansę poczuć to, co czujecie i jeśli jest coś, do czego chcielibyśmy przekonać was aby robić tego więcej, to jest odczuwanie waszych emocji.

Chcielibyśmy również przedstawić wam szeroki wachlarz wibracji, które macie do wyboru w sobie ale najpierw musicie przejść przez określone emocje. Nie można po prostu przeskoczyć głównego dania i zacząć od deseru. A więc to są rzeczy, na które zwracamy uwagę gdy obserwujemy was i jak powiedzieliśmy, jest wiele innych istot, które pomagają w obserwacji i rekalibracji.

Współpracujemy tak harmonijnie w tym wspólnym celu, jakim jest upewnienie się, że jesteście gotowi na kolejne duże pobieranie energii i możecie nam pomóc, upewniając się, że jesteście nawodnieni, wypoczęci i uziemieni w waszych ciałach fizycznych. Możecie także zadbać o siebie odstawiając żywność i napoje, o których wiecie, nie służą wam i wszyscy możecie od czasu do czasu korzystać z oczyszczenia.

Musicie chcieć mieć najczystsze i nieskazitelne naczynia dla energii, które nadchodzą na w waszym kierunku.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/the-energies-that-are-coming-your-way-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 148

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o