[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Czwartek, 3 stycznia 2019

Archanioł Gabriel ~ Czwartek, 3 stycznia 2019

Przez Shelley Young

 

 

 

 

 

Uwaga Shelley: Dzisiejsze przesłanie wróciło do mojej świadomości dzięki Mirandzie Sparks-Nieves, która udostępnia je na Facebooku. Nie mam pojęcia, kiedy pierwotnie to napisaliśmy ale myślę, że to odpowiedź na pytanie, nad którym wielu z nas zastanawia się podczas naszej podróży i było to bardzo istotne dla dzisiejszych energii. Czasami przesłania Gabriela wydają się żyć własnym życiem i pojawiają się w idealnym momencie. 😄

Wielu z was zastanawia się, co wasz proces oświecenia oznacza dla waszych obecnych związków. Czy możecie mieć związek z kimś, kto nie jest duchowo przebudzony?

Porównujemy ten scenariusz do autostrady, którą można uznać za ścieżkę duszy. Osoba, która obejmuje jej duchowe przebudzenie wydaje się być w wyścigowym samochodzie, podczas gdy ten kto nie, może wydawać się, że idzie bokiem drogi. Chcemy abyście zrozumieli, że oboje są w ruchu do przodu a jeden niekoniecznie jest lepszy od drugiego.

Widzicie, jest wielu, którzy nie mają świadomego duchowego przebudzenia na liście “do zrobienia” dla tego wcielenia. Być może przez wiele wcieleń skupiali się na duchowości i tym razem chcą odpocząć. Mogą oni dostrajać inne części ludzkiego doświadczenia i służyć wam aby stworzyć stabilność, zasoby i czas potrzebny, aby mieć swobodę objęcia własnego oświecenia.

Ta rola jest tak samo święta jak rola poszukiwacza duchowego. Często może to być bardzo podobne do przekazywania pałeczki pomiędzy dwiema duszami, z wami przejmującymi zmianę bycia poszukiwaczem i wsparciem w różnych wcieleniach ale nie pomylcie się w tej kwestii – obie role są równie honorowane i święte, nawet jeśli wspierający nie wykazuje zainteresowania w procesie duchowym.

Wiedzcie, że wszyscy jesteście mistrzami, doskonale grając dokładnie to, co chcecie doświadczyć w waszych życiowych ekspresjach. Znajdziecie dużo więcej komfortu w kontaktach z innymi jeśli możecie uszanować ich własną zdolność kierowania swoją ścieżką dokładnie tak, jak tego potrzebują i że wszyscy postępujecie w ten czy inny sposób i służycie sobie nawzajem sposób, który zawsze bosko doskonały. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2019/01/03/daily-message-thursday-january-3-2019/

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 158

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o