Pozwólcie odejść temu, kim byliście ∞ Stwórcy

Pozwólcie odejść temu, kim byliście ∞ Stwórcy

 

 

 

“Zanim zaczniecie nowe życie musicie pozwolić odejść temu, którym żyliście. To musi być dla was świadoma praktyka. Przekonacie się, że uwalnianie będzie czymś, co na dłuższą metę będzie przyjemne. Kiedy uwolnicie swoje przywiązania do rzeczy, ludzi i celów, uwolnicie także przywiązanie do wersji samego siebie, którą byliście. Było to cudowne doświadczenie, pełne zdumienia, ekscytacji a także smutku, zawodów, złości, wyrzutów sumienia.

Więc uwolnienie tego ja oznacza uwolnienie się od poczucia tożsamości, które niegdyś gromadziliście z doświadczenia, osiągnięć, statusu i tak dalej. To zawsze było tymczasowe i było więcej sposobów abyście mogli zrealizować swoją ideę oddzielenia i swoich dramatów, by dać wam powody do odczuwania.

A teraz nadszedł czas abyście byli zupełnie nowi w każdej chwili. A bycie zupełnie nowym w każdym momencie oznacza uwolnienie przywiązania do tego, kim byliście pięć sekund temu. Nie jesteście sumą wszystkiego co kiedykolwiek zrobiliście, mówiliście i myśleliście. Jesteście czymś o wiele większym. Jesteście czystym potencjałem. Jesteście nieskończoną Energią i jesteście nieograniczonym stworzeniem.

Kiedy chcecie i jesteście w stanie uwolnić przywiązanie do dawnego ja, zapomnieć o wszystkim czego się nauczyliście, poświęcić chwilę aby świadomie uwolnić się, odkryjecie, że nic nie stoi pomiędzy wami a rzeczywistością, która do tej pory tylko istniała w waszym stanie snu. Witamy w nowym Ty. “

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/let-go-of-who-you-have-been-%e2%88%9ethe-creators/

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 123

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o