Współtworzenie z nami ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Współtworzenie z nami ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Jesteśmy zainteresowani współtworzeniem z wami wszystkimi na Ziemi. Jesteśmy podekscytowani widząc pomysły, które przychodzą do was i które pomagają wprowadzić waszą wersję doświadczenia piątego wymiaru. Wiecie, że zawsze istnieje pewna ilość współtworzenia ponieważ rozumiecie, że wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni.

Nawet coś, co tworzycie bez pomocy jakiegokolwiek innego człowieka ma związek z niefizyczną rzeczywistością a wy musieliście być zainspirowani czymś lub kimś, czego doświadczyliście tam na Ziemi. Więc wszystko jest współpracą i współtworzeniem i coraz więcej z was to rozumie.

Zachęcamy do zwrócenia się i skontaktowania z nami w sprawie pożądanych współtworzeń. Nie tylko chętnie pomagamy ale także nie mamy wiele innego do zrobienia. Często więc pracujemy nad projektami zanim jeszcze zostaniemy poproszeni o pomoc i będziemy nadal współtworzyć z wami wszystkimi w nocy, kiedy będziecie spać.

Z pewnością wiele możemy zyskać łącząc się z wami wszystkimi z powodu mnóstwa doświadczeń i emocji, które odczuwacie. Jesteśmy zawsze dostępni. Nigdy nie ma kolejki, w której trzeba czekać. Zawsze jesteśmy otwarci na nowe pomysły współpracy.

A więc możecie myśleć o nas jako o pomocnikach numer jeden, bez względu na przedsięwzięcie. A jeśli czujecie nasze wsparcie i naszą energię gdy rozpoczynacie jedną z podróży w działaniu, absolutnie poczujecie wsparcie, które dajemy.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/co-creating-with-us-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 105

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o