[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Sobota, 5 stycznia 2019

Archanioł Gabriel ~ Sobota, 5 stycznia 2019

Przez Shelley Young

 

 

 

 

Drodzy, w tak zmieniających się czasach, kiedy tak wielu jest na różnych etapach swojej podróży, prosimy was jako liderów i pionierów o dobroć, współczucie i wdzięczność wobec innych, którzy mogą być wyzwalani i działają. Jesteście gotowi aby utrzymać przestrzeń rozumienia ponieważ sami mieliście te chwile i docenialiście gdy inni mieli dla was cierpliwość i przebaczenie.

Oczyściliście tyle energii, która spowodowałaby waszą własną reaktywność. Zostaliście uzdrowieni do punktu, w którym nie oglądacie świata ze świadomości ofiary. Trzymanie przestrzeni w spokojny, kochający sposób mając jednocześnie zdrowe granice i reagując w sposób służący wszystkim zaangażowanym jest teraz całkowicie dostępny dla tak wielu z was.

Spróbujcie! Możecie być zaskoczeni tym, do czego jesteście zdolni. To będzie temat 2019 roku, rozpoznając sposoby w jakie wasze mistrzostwo jest teraz dostępne dzięki ogromnej ilości oczyszczenia i osobistej pracy, którą wykonaliście. Wasza świadomość pomoże wam wyjść poza bycie wyzwalanymi z nawyku w nowe reakcje równowagi i współczucia. Coraz więcej osób będzie pamiętać, że zachowanie innego nie ma charakteru osobistego ale sposób w jaki reagujecie, tak. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2019/01/05/daily-message-saturday-january-5-2019/

 

 

 

 

 

 

Hits: 148

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o