Bez powtórki Lemurii i Atlantydy ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

Bez powtórki Lemurii i Atlantydy ∞ 9-wymiarowa Arkturiańska Rada

 

 

 

“Pozdrowienia. Jesteśmy Arkturiańską Radą. Z przyjemnością łączymy się z wami wszystkimi.

Zaczęliśmy rozpowszechniać aktywacje kodu światła dla tych, którzy są gotowi do otrzymania tych aktywacji. Środowisko, w którym się znajdujecie jest absolutnie odpowiednie aby otrzymywać te unikalne kody światła.

Teraz, sposób w jaki je dostarczamy polega na połączeniach, które tworzymy z wami podczas snu a te aktywacje zapewnią wam pozostanie na kursie podczas tego procesu wzniesienia. Nastąpią chwile kiedy poczujecie pokusę aby pójść prostą ścieżką i znaleźć się na ścieżce samozniszczenia.

Ale te aktywacje kodu światła przypomną wam o Atlantydzie i Lemurii, które były próbami przyspieszenia ewolucji świadomości za pomocą technologii. I obie zawiodły. Kiedy więc usłyszycie o cudach technologii i pomyślicie, że są możliwe skróty aby dotrzeć do miejsca, do którego zmierzacie, prosimy zrozumcie, że te skróty to pułapki.

To nie jest doświadczenie, na które się zapisaliście. Wybraliście wzniesienie ze swoją świadomością w swoim fizycznym ciele i zdecydowaliście się to zrobić poprzez przetwarzanie swoich emocji, dostęp do bardziej bezwarunkowej miłości i współczucia, i skierowanie się do wnętrza aby odkryć prawdę o tym, kim naprawdę jesteście. To jest dłuższa droga. Jest to bardziej skrupulatne podejście ale jest to najbardziej satysfakcjonujący i ostatecznie najbardziej skuteczny sposób na wzniesienie.

A kiedy robicie to w staroświecki sposób, nie musicie martwić się o awarię technologii a także macie coś do zaoferowania reszcie ludzkości. Będziecie mieć swoją mądrość i swoje doświadczenie i użyjecie tego,aby pomóc innym wznieść się. To się nie stanie ponieważ stworzyliście pewien gadżet w garażu.

Jesteśmy Arkturiańską Radą i cieszymy się z połączenia z wami. “

 

 

 

 

Źródło: https://danielscranton.com/no-repeats-of-lemuria-atlantis-%e2%88%9ethe-9th-dimensional-arcturian-council/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 151

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o