[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Poniedziałek, 7 stycznia 2019

Archanioł Gabriel ~ Poniedziałek, 7 stycznia 2019

Przez Shelley Young

 

 

 

 

Po tak długim okresie przeglądu, uwalniania, integracji i transformacji, łatwo można popaść w znużenie symptomami wzniesienia. Rozumiemy dlaczego tak się dzieje ale chcemy rozszerzyć wasze postrzeganie procesu wniebowstąpienia.

Wasze objawy wzniesienia są dowodem na to, że następuje zmiana. Jest to dowód zmiany, dowód waszego wzrostu i dowód waszego sukcesu w asymilacji poprzednich energii, ponieważ jesteście gotowi na więcej.

Ponadto chcielibyśmy abyście zrozumieli, że energetyczne przesunięcia zawsze następują dokładnie w idealnym momencie aby wspierać wasze dalsze sukcesy i ekspansję, oraz aby uszanować pragnienia i umowy duszy. Zaufajcie, że zawsze są w zgodzie z waszymi możliwościami i misją. Służą one do tego aby wciągnąć was głębiej i głębiej w wiedzę i doświadczenie waszej własnej boskiej istoty.

Z tej perspektywy możecie zaakceptować, że kiedy pojawia się nowa faza energetyczna, to dlatego, że jesteście na nią gotowi. Zostajecie zaproszeni do poddania się procesowi uwalniania i przyjmowania a także do uznania i objęcia faktu, że ponownie osiągacie wyższy poziom. Im bardziej możecie się poddać temu, co energie chcą dla was zrobić dzięki waszej mądrości i akceptacji, tym bardziej będziecie skuteczni w poruszaniu się po nich z największą możliwą wygodą.

Każda zmiana energetyczna jest powodem do świętowania, drodzy, ponieważ pokazuje ona niewiarygodny wzrost i ciągle rosnące zdolności i możliwości. Po prostu nie bylibyście na planecie gdybyście mając takie doświadczenia, gdyby tak nie było. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2019/01/07/daily-message-monday-january-7-2019/

 

 

 

 

 

Hits: 105

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom mnie o